Minu unistuste päev

Kingi pühadeks Katerina maalitud ainulaadne jõulukaart

Sel aastal saabuvad jõulud meie jaoks erilisemalt kui kunagi varem, sest esimest korda Minu Unistuste Päeva tegutsemisaja jooksul, maalis spetsiaalselt fondile ainulaadsed jõulukaardid meie oma unistuste päeva laps Katerina Runina, kes peab võitlust raske neeruhaigusega.  

Katerina oma unistuste päeval koos õega.  Fotod: Madli Viigimaa/ Minu Unistuste Päev

Möödunud suvel korraldasime tüdrukule personaalse unistuste päeva ning oleme pea aasta toetanud andeka Katerina kunstiõpinguid, mis on andnud talle keerulisel haigusteekonnal erakordselt palju hingejõudu ja motivatsiooni oma unistuste poole püüdlemiseks.  

Ka Sinul, hea inimene, on võimalus kaardi ostuga tunnustada Katerinat ning toetada raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste täitmist. Üllata oma lähedasi, sõpru või koostööpartnereid Minu Unistuste Päeva jõulukaardiga ja saada oma parimad soovid teele.

Valikus on kaks jõulukaarti:

1)   Saanisõit
Kasutatud on kuldset trükki, kaardi sees on eestikeelne soov "Ilusaid hetki ja unistuste täitumist!" Kaart on 15x15cm, elegantselt pakendatud ning sisaldab ümbrikku. Kaardi müügihind on 2,5 eurot.

2)   Koerake
Kaardil on kujutatud Katerina enda koerakest nimega Šarik. Kasutatud on hõbedast trükki ning kaart on seest tühi. Kaart on 15x15cm, elegantselt pakendatud ning sisaldab ümbrikku. Kaardi müügihind on 2,5 eurot.

Katerina maalitud erilised jõulukaardid - "Saanisõit" ja "Koerake"

Kuidas tellida?
Suuremas koguses jõulukaarte saab tellida juba praegu. Valikus on ka elektrooniline jõulukaart. Palun võta ühendust Kristiina Gabor-Mägiga e-kirja teel kristiina@minuunistustepaev.ee või  telefonil 52 879 89.

Kus müügil?
Novembri keskpaigast on jõulukaardid müügil kõigis Rahva Raamatu kauplustes, Riketsi ja Fleur Royale lillepoodides ning XS Mänguasjades.

Kuldse ja hõbedase trükiga kaunid kaardid on elegantselt pakendatud ning sisaldavad ümbrikku.

Aitäh, armas Katerina, nende imeliste joonistuste eest! Soovime sulle tervist, imelisi hetki ja unistuste täitumist! Suur tänu kõigile, kes aitasid kaasa Minu Unistuste Päeva eriliste jõulukaartide sünnile – Katerina kunstiõpetaja Marina Aleksejeva, kujundaja Kaur Martin, Kuku Cards and Gifts, Librix Print OÜ, Antalis, Maarja-Linda Taur, Kristiina Gabor-Mägi, Maie-Liisa Sildnik, Mari Skuin, Ave Pilt ja loomulikult usin päkapikukontor, kes aitas hilisööni kaarte pakendada :)Heategu lapselt lapsele