Minu unistuste päev

Heategevusfond Minu Unistuste Päev SA
Telliskivi 60a/3, 10412 Tallinn
A3 hoone, III korrus
Reg. nr: 90010410

E-mail: info@minuunistustepaev.ee
Tel: +372  528 7989


Kristiina Gabor-Mägi
Tegevjuht (koostööprojektid)                       
 +372  528 7989

"Minu Unistuste Päev on üks mõnus kooslus särasilmsetest, suure südamega vabatahtlikest, kõige imelisematest unistustest, rõõmudest ja väljakutsetest. Siin õpime iseennast tundma ja elama hetkes, tegema koostööd, väärtustama oma aega ja inimesi enda ümber. Oma tegevusega loome igapäevaselt ühiskonda lisaväärtust, pannes inimesi märkama ja aitama, unistama suurelt! 

          
Ave Pilt
Kommunikatsioonijuht (meediasuhted)
 +372 525 7039

„Meie heategevusfondi teeb eriliseks see, et tegeleme kõige ehedama rõõmu ja meeldejäävate elamuste loomisega. On südantsoojendav panustada tegevusse, mis on päriselt ka oluline. Tähtis ja innustav vapratele lastele, kes seisavad igapäevaselt silmitsi suurte väljakutsetega. Oluline ja toetav kõigile lähedastele, kes sammuvad meelekindlalt lastega ühisel teerajal.


Evelin Tatter
Vabatahtlike koordinaator                      
 +372  511 2062

"Mulle lähevad väga korda lapsed ja teisalt meeldib korraldada sündmusi, need kaks asja on Minu Unistuste Päevas kenasti ühendatud. Samuti motiveerib mind teadmine, et unistuste sündmust korraldades ja ellu viies saan vahetult tunnetada oma tegevuse mõju - kui palju innustust, julgustust ja rõõmu annab lapsele unistuste täitumisi tulvil päev! Minu Unistuste Päeva teevad eriliseks ka tugev juhtkond, kes hoiab fondi tegevust kindlalt õigel kursil ning entusiastlikud ja suure südamega vabatahtlikud, kes viivad ellu väga imelisi ja vahel lausa uskumatuid sündmusi."


Teele Kants
Tegevjuhi assistent
teele@minuunistustepaev.ee
+372 5686 6260

“Lapsed usaldavad meie kätesse enda kõige salajasemad unistused, mis esmapilgul võivad jäädagi unistusteks, mille täitumist tihtipeale ei osata oodatagi. Meie fondil ja vabatahtlikel on võimalus ja privileeg need ellu viia, pakkudes kustumatuid emotsioone ja mälestusi nii lapsele kui ka nende peredele.”

Marianne Bruhn
AsutajaHelena Almqvist
Asutaja