Minu unistuste päev

Irina Landa
Ida-Virumaa vabatahtlike meeskonna juht                     
irina@minuunistustepaev.ee
 +372  5837 3523

“Minu jaoks on Minu Unistuste Päev puhas armastus, armastus esimesest silmapilgust. Julgustame ja toetame emotsionaalselt lapsi ja nende peresid. Olla osa lapse unistusest tähendab vastutuse võtmist ja tulevikku investeerimist. Muudame maailma paremaks ja õnnelikumaks paigaks.”


Maris Süld
Tallinna vabatahtlike meeskonna juht                    
maris@minuunistustepaev.ee
 +372  5343 9637

“Mõistan lapsi haiglaseinte vahel ja tean, kui väga need lapsed koos peredega vajavad unistusi täis päeva, et seda kõike hetkekski unustada. Minu Unistuste Päev pakub lastele ja peredele kõige ehedamaid emotsioone, sära laste silmades aitab neil kõigega paremini toime tulla. Samuti olen leidnud siit enda jaoks võimaluse areneda ja suuremaks kasvada ning suurepäraseid vabatahtlikke, kellega koos kõige imelisemaid unistusi täita.”


Martin Kõiv
Tallinna vabatahtlike meeskonna juht                    
martin@minuunistustepaev.ee
 +372  509 3145
Marleen Arus
Tallinna vabatahtlike meeskonna juht                    
marleen@minuunistustepaev.ee
 +372  5563 9210

“Mind motiveerivad kõige rohkem just need lapsed, kellele me oma fondi tegevusega rõõmu toome, samuti Minu Unistuste Päeva kokkuhoidev ja sõbralik meeskond. Eestis ei ole teist sellist organisatsiooni, mis haigetele lastele unistuste päevade korraldamisega emotsionaalset tuge pakub, seega juba meie igapäevane töö on niivõrd eriline.”


 

Laura Zirel
Tartu vabatahtlike meeskonna juht                    
laura@minuunistustepaev.ee
 +372  5390 1019

“Minu Unistuste Päevas tegutsema panevad mind muidugi lapsed - nende ehe ja puutumatu maailmavaade, siirus, avatus, avastamisrõõm, ausus, oskus elada praeguses hetkes parimal võimalikul moel, oskus näha, mis siin elus on tõeliselt oluline, tunda rõõmu väikestest asjadest ja tingimusteta armastada. Minu Unistuste Päev võimaldab mul kokku puutuda nende lastega, kellel on ebaõiglaselt raske, kuid kes suudavad siiski vaatamata kõigele olla lapsed. Mul on võimalus kinkida neile aega ja täita salasoove, andes nii lastele ehk natukenegi rõõmu ja lootust raskel ajal.”