Minu unistuste päev

Viimased uudised

“Aasta vabatahtlik 2018” on Annika Jenkins29 jaanuar 2019

Heategevusfond Minu Unistuste Päev tunnustab igal aastal läbi fondi põhiväärtuste tublimaid vabatahtlikke ning sel korral pälvis aasta vabatahtliku tiitli Annika Jenkins.

 

Minu Unistuste Päeva väärtused on positiivsus, koostöö ja usaldusväärsus. Need on väärtused, mida peame väga oluliseks ja millest juhindume fondi tegevuses. Annika esindab kõiki meie põhiväärtusi - ta inspireerib inimesi oma positiivse ellusuhtumise- ja sihikindlusega, ta on alati sõbralik ja koostööaldis ning teda saab usaldada, sest ta peab kokkulepetest kinni ja lihtsalt leiab aega, et olemas olla.

“Annika on ka ise ühe armsa Downi sündroomiga tüdruku vanem ning on lihtsalt imetlusväärne, kuidas üks inimene on suutnud oma eluteel leida tasakaalu ja rahu iseenda sees ning inspireerib oma eeskujuga ka kõiki teisi,” ütles Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi. Annika on olnud Minu Unistuste Päeva vabatahtlik juba viis aastat. 

“Teades, et “Aasta vabatahtlik” on valitud fondi vabatahtlike ja juhtkonna poolt, tähendab see minu jaoks, et olen oma panusega olnud meeskonnaliige, kes on olnud toetav ja kaasamõtlev. Kindlasti on see tunnustus tehtu eest ja püüan olla selle tiitli vääriline. Meeskonnatöö algab ja lõppeb alati inimestega ja see on fondi suurim väärtus!” sõnas aasta vabatahtlik Annika Jenkins.

Oleme heategevusfond, kes tänab ja tunnustab kõiki oma vabatahtlikke kogu aasta vältel. Nii toome näiteks kodulehel ja sotsiaalmeedias välja iga korraldatud sündmuse juures nimepidi kõik vabatahtlikud, kes on aidanud üritust korraldada. Traditsioonilisel vabatahtlike tänuüritusel tõstame esile aga neid, kes on konkreetsel aastal rohkem panustanud ja silma paistnud. Seekord jagunesid tunnustused järgmistes kategooriates: 

POSITIIVSUS – meeskonna särasilm
Tunnustuse said Mari-Liis Altmann, Helen Nurmsoo, Kati Siilbek, Mari-Liis Männik ja Kersti Urbala 

KOOSTÖÖ – meeskonna ühendaja
Tunnustuse said Triinu Tapper, Liis Leuska, Teele Kants, Mari-Liis Kallikorm ja Liina Arumägi

USALDUSVÄÄRSUS – meeskonna tugisammas
Tunnustuse said Reelika Paart, Erle Sepp, Eigo Tambik, Aleksandra Popova ja Riina Laanemets

AASTA VABATAHTLIK – fondi süda
Minu Unistuste Päeva "Aasta vabatahtlik 2018" on Annika Jenkins

Tänasime ka oma tublisid tiimijuhte, kes inspireerivad, toetavad ja juhivad oma meeskondi täitma seatud eesmärke ning laste unistusi. Suur aitäh Kedi Välba, Kertti-Airin Pärli, Grete-Liis Lepp, Martin Kõiv ja Irina Landa.

Suur tänu ka meie tublile kommunikatsiooni meeskonnale, kes panevad laste lood helisema, visuaalse identiteedi ja sõnumid kõnetama ning fondi väärtused kõlama. Suur aitäh Piret Lakson, Sandra Tarve, Gert Laanemets, Elge Lind ja Ave Pilt.

Minu Unistuste Päevas tegutseb ligi 90 vabatahtlikku Tallinnas, Tartus ja Ida-Virumaal. Tunnustuse saanud vabatahtlikud nomineeriti eelnevalt meeskonnaliikmete, tiimijuhtide ja juhtkonna poolt. Tänuüritus toimus juba kolmandat aastat tegevjuhi kaunis kodus ning traditsioone jätkates valmistasime kõik piduroad ise koos väikese ja toimeka köögimeeskonnaga.

Aitäh, et olete meiega! Aitäh, et hoolite!


Ave Pilt
Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht