Minu unistuste päev

Viimased uudised

Golfivõistlusega koguti Pardirallile 2505 eurot09 mai 2019

Möödunud pühapäeval toimus Jõelähtme Golfis heategevuslik golfivõistlus President Cup by GoSpa, mille eesmärgiks oli toetada Pardirallit ja vähihaigeid lapsi.

 

Iga mängija osavõtutasust läks kümme eurot 8. juunil toimuvale Pardirallile. Nii kogunes kokku 1000 eurot ja iga osaleja sai sellega endale rallipardi numbri, millega võistlustulle astuda. Lisaks osteti maalioksjonil vähihaigete laste joonistusi, mis olid spetsiaalselt golfivõistluse jaoks maalitud ning sedasi kogunes veel 1505 eurot. 

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu esindajate Kaili Lellepi ja Märt Avandi juhitud heategevuslik oksjon kujunes tõeliseks päeva naelaks. Iga pildi juurde jutustati lugu vähihaigest lapsest, kes selle oli maalinud. Tema tervise seisundist, läbielamistest ja vaprusest, mida ta oma haigusteekonnal on üles näidanud. Kindlasti olid joonistuste juurde räägitud lood just põhjuseks, mis tõstsid oksjonil osalejate silmis piltide väärtust. Kõik oksjonil olnud joonistused müüdi uskumatute hindadega ning nende eest annetati kokku 1505 eurot. Kõige kõrgemaks pildi hinnaks kujunes aga 350 eurot ning see jääb kaunistama võistluste korraldaja, Estonian Golf & Country Club klubikeskuse seina.  

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi rääkis aga loo sellest, kuidas väike Sander mõned aastad tagasi just Jõelähtme Golfis oma meeldejääva unistuste päeva veetis. Kuigi Sandrit meie hulgas enam kahjuks ei ole, oli golfimäng ühe tema unistuse täitumine, mis kinkis vaprale kangelasele ja kogu perele ilusaid hetki, mis jäävad alati nendega. Vaata Sandri unistuste päeva siit. 

Suur tänu Estonian Golf & Country Club (Jõelähtme Golf) ürituse korraldamise ja Pardiralli toetamise eest. Kogunenud summad aitavad väga palju kaasa Pardiralli korraldamisega seatud eesmärkide saavutamisele. 

Pardirallit korraldab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit koostöös heategevusfondiga Minu Unistuste Päev ja Vähiravifondiga Kingitud Elu.

Vaata ka Reporter+ videolugu: Vähihaigete laste toetuseks mängiti golfi.