Minu unistuste päev

Viimased uudised

Kohvik "Unistus" Elva kohvikutepäeval08 august 2016

9. juulil aset leidnud Elva kohvikutepäeval oli avatud kohvik „Unistus“, mis kogus raha Minu Unistuste Päevale.

 

Ühel ilusal juuli päeval oli kogu Elva täis põnevust ja sagimist, mida jätkus ka kohvikusse „Unistus“ kuni hiliste õhtutundideni. Külastajad soovisid osa saada kohvikutepäeva ühest kõige vägevamast meelelahutusprogrammist ning samal ajal nautida imemaitsvat sööki ja jooki. Programmist leidsid endale midagi nii väikesed kui ka suured. Laste jaoks olid ennast valmis seadnud lasteteater Rõõmulill ja Kolme Põrsakese teadusetendus. Suuremad külastajad said nautida Ingrid Sinilahe imeilusat lauluhäält ja Riina Laanemetsa mõtlema panevaid luuletusi.

Kohal olid ka tüdrukud heategevuslikust algatusest „Sõpruses peitub võlu“, kes koguvad samuti raha Minu Unistuste Päevale. Nende algatusel on tuntud inimesed maalinud pildid, mida oli võimalik kohviku seintel näha ning mis lähevad hiljem oksjonile.

Päeva tipphetk oli heategevuslik kontsert-õhtusöök, kus esines pop-jazz laulja Helin-Mari Arder. Kohviku külaliste vahel sai välja loositud Eesti Vabariigi Presidendi poolt kingituseks antud vinüülplaat ja 60-minutiline põnevusmäng ExitRoomilt Tallinnas. Õhtu lõppes uhke tuleetendusega Zerkala tuleteatrilt.

Päev oli tihe, kuid äärmiselt lõbus ja tore. Minu Unistuste Päevale õnnestus koguda 503,21 eurot. Ülejäänud toit sai annetatud Toidupangale ning suure majakoogiga sai rõõmustatud Elva Perekodu.

Täname perekond Unt, perekond Pedaste, Marika Kiudmaa, Vahur Mürk, Kristiina Vähi, Karoliina Tisler, Evelyn Evert, Häili Evert, Lisann Luha, Liisi Subbotsev, Merilin Unt, Cätly Heinpõld, Kevin Korss, Karlo Korss, Piret Tõlgo, Kristin Kurg, Riina Laanemets, Kristiina Randla, Ingrid Sinilaht, Renditelk, Tartumaa Tervisespordikeskus, OÜ Karima Elva, Coop, Lasteteater Rõõmulill, Kolm Põrsakest, tuleteater Zerkala, Helin-Mari Arder, Toomas Hendrik Ilves, Stuudio J, Pirjo Põim Photography, handMADEbyMerit, Eveli Loomenurk, MP Baltic Grupp, Meie liigume, Mänguasjapood Karupoeg Puhh, Tuuliste Mesindustalu, Laura Zirel, Kersti Urbla, heategevuslik algatus "Sõpruses peitub võlu". SUUR AITÄH!