Minu unistuste päev

Viimased uudised

Meie aasta vabatahtlik on Teele Kants15 detsember 2017

Minu Unistuste Päeva vabatahtlike tänuüritusel tunnustati läbi fondi väärtuste parimaid ning aasta vabatahtlikuks pärjati Teele Kants.

 

Heategevusfondi ”Minu Unistuste Päev” väärtused on positiivsus, koostöö ja usaldusväärsus. Teele esindab kõiki neid väärtusi ning sellepärast võib teda kutsuda ka fondi südameks. Ta ei karda seista silmitsi suurte väljakutsetega, vaid inspireerib meid oma sihikindluse ja teotahtega unistama suurelt. 

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi sõnul on vabatahtlikud fondi suurim väärtus. ”Üksteise tunnustamisega näitame omavahelist austust. On eriliselt hea tunne, kui keegi teine paneb tähele meie pingutusi ja meile selle eest oma lihtsa “Tänan Sind” ütleb. Olen kindel, et positiivne tagasiside ja üksteise märkamine soodustab veelgi paremat meeskonnatööd ja eesmärkide saavutamist. Tänamine on oluline osa meie fondi kultuurist”, ütles Kristiina. 

Teele jaoks on fondi südame nimetus suur au ja märk sellest, et ta on õigel teel. ”Minu Unistuste Päeva puhul pean kõige olulisemaks märksõnaks sõna „unistus“. Unistused on need, mis aitavad meid üle kõige raskematest hetkedest, panevad meid pingutama ja elus edasi liikuma. Meil kõigil on unistusi vaja. Lapsed ja nende vanemad, kes on ületanud niivõrd palju tõkkeid oma elus ja näidanud imetlusväärset tugevust, on üht toredat päeva väga väärt ja mul on hea meel, kui saan selleks oma panuse anda.”, sõnas Teele.  

Iga-aastasel vabatahtlike tänuüritusel jagas Minu Unistuste Päev tunnustusi veel kolmes kategoorias:

1. POSITIIVSUS - meeskonna SÄRASILM
Tunnustuse said Triinu Tapper, Annika Jenkins, Erle Uus, Aleksandra Popova ja Britt Randma

2. KOOSTÖÖ - meeskonna ÜHENDAJA
Tunnustuse said tiimijuhid Martin Kõiv, Maris Süld, Marleen Arus, Irina Landa ja Laura Zirel

3. USALDUSVÄÄRSUS - meeskonna TUGISAMMAS
Tunnustuse said Kersti Urbala, Evelin Tatter, Anželika Mägi, Kristi Remmik ja Riina Laanemets

Minu Unistuste Päevas tegutseb üle 80 vabatahtliku Tallinnas, Tartus ja Ida-Virumaal. Eelnevalt esitasid vabatahtlikud ise kandidaadid erinevates kategooriates ning selle põhjal selgusidki parimad. Vabatahtlike tänuüritus toimus 9. detsembril tegevjuhi kaunis kodus. Suur tänu kõigile nende pühendumuse ja panuse eest!

Ave Pilt
Kommunikatsioonijuht
Minu Unistuste Päev