Minu unistuste päev

Viimased uudised

Meie uus nõukogu esinaine on Lilia Kristianson 21 juuni 2019

Minu Unistuste Päeval on alates juunist uus nõukogu esinaine Lilia Kristianson, kes liitub meie fondiga vähemalt kaheks aastaks, et tuua nõukogusse värskeid ideid, energiat ja algatusi.

 

Elu on pidevas muutumises ja arenemises, nii ka meie organisatsioon. Heategevusfond Minu Unistuste Päev alustas oma tegevust kaheksa aastat tagasi, 2011. aasta suvel. Alates sellest hetkest on fondi tööd ja nõukogu juhtinud erinevatel aegadel asutajad Marianne Bruhn ja Helena Almqvist. Möödunud aastal jõudsime ühise tõdemuseni, et aeg on küps teha väikene värskenduskuur. Mitu kuud kestnud otsimiste tulemusena leidsimegi endale uue nõukogu esinaise – Lilia Kristiansoni.

Endine nõukogu esinaine ja asutaja Helena Almqvist sõnas: “Alates 2011. aastast kui meie Mariannega alustasime, on meid liigutanud ja hämmastanud vabatahtlike, fondi töötajate ja partnerite jätkuv pühendumine ning raske töö. See on olnud hämmastav teekond, mis on ületanud kaugelt kõik meie ootused. Kuna meie fond kasvab ja areneb jätkuvalt, on aeg uuteks ideedeks ja algatusteks. Mul on väga hea meel, et nõukogu otsustas määrata uueks esinaiseks Lilia Kristiansoni. Lilial on tugev tahetejõud ja taust, avatud ning positiivne ellusuhtumine, lai kontaktivõrgustik, sobivad väärtushinnangud ja süda õige koha peal. Me soovime talle kõike paremat! Marianne ja mina jätkame nõukogu liikmetena ning elame alati kaasa Minu Unistuste Päeva tegemistele ja õnnestumistele. Unistused teevad imet!”

Lilia räägib: “Olen alati kandnud endaga kaasas mõtet, et kui on võimalus aidata ja oma panus heategevusse anda, siis seda kindlasti ka teen. Usun, et miski elus pole juhuslik ning erinevad võimalused ja väljakutsed tekivad meile just siis, kui aeg selleks on õige. Hetkel kui sain kutse Minu Unistuste Päeva nõukogu esimehe kohale kandideerimiseks, olin koos oma ristitütre Adele ja tema vanematega, kes said mõni aasta tagasi selle imelise päeva osaliseks. Tean, kui oluline ja suure mõjuga on positiivne emotsionaalne tugi lastele, kes tihti oma päevi haiglates on sunnitud veetma ning nende vanematele, kes igapäevaselt kogu kaasnevaga toime peavad tulema. Minu Unistuste Päev on väga tänuväärne ja ilus organisatsioon. Mul on südamest hea meel kuuluda sellesse suurepärasesse meeskonda ning suunata oma positiivne energia millessegi nii olulisse. Lapsed ning nende unistused on kõige siiramad ja mis oleks veel imelisem kui aidata nende unistustel täituda.”

Igapäevaselt tegutseb Lilia sisearhitektina KARM & KRISTIANSON büroos ning on ema kahele pojale. Nõukogu esinaise töö on vabatahtlik ning see ei ole rahaliselt tasustatud. Soovime Liliale õnne ja edu uues ametis, et saaksime kinni püüda ja täita kõigi tõsiselt haigete laste unistused.