Minu unistuste päev

Viimased uudised

Minu Unistuste Päev tänas oma nõukogu liikmeid26 juuli 2019

Esimest korda fondi ajaloos kohtusime mitteformaalses õhkkonnas oma nõukogu liikmetega, et tänada neid aastatepikkuse panuse eest.

 

Heategevusfondil Minu Unistuste Päev täitus sel suvel kaheksas tegevusaasta. Mitmed nõukogu liikmed on olnud meie fondiga selle algusaastatest saadik ning lojaalselt ja ilma rahalise tasuta panustanud oma aega ja teadmisi tõsiselt haigete laste unistuste heaks.

Esimestel aastatel ei uskunud ilmselt paljud, et asutajate Marianne Bruhni ja Helena Almqvisti “väikesest projektist” võiks aastatega kasvada 100 vabatahtlikuga suur organisatsioon, mis viib ellu 100 unistuste sündmust aastas. Ja seda kõike selle nimel, et pakkuda tõsiselt haigetele lastele ning kogu perele emotsionaalset tuge, mis aitab terveneda ja raskel teekonnal vastu pidada.

Meie nõukogu koosneb oma ala professionaalidest ning kaetud on meditsiiniline, juriidiline, finantsalane ja kommunikatsiooni valdkonnad. Nõukogu koosolekud toimuvad regulaarselt 3-4 korda aastas, millele lisanduvad mitmed jooksvad lahendust vajavad küsimused.

Siirad tänud pühendatud aja ja tehtud töö eest Marianne Bruhn, Helena Almqvist, Jaanus Mägi, Indrek Alliksaar, Riina Roos, Kadri Saks, Karita Sall, Heidi Tülp ja Maarja-Linda Taur.

Ühtlasi tervitasime rõõmuga meie uut nõukogu esinaist Lilia Kristiansoni ning igaüks jagas oma lugu sellest, mis teda Minu Unistuste Päevaga seob. Oli väga meeldiv, vajalik ja äärmiselt tore õhtu koos positiivsete inimeste ja ühe suure unistuse – heategevusfondi – kaheksanda tegevusaasta täitumisega. Töine nõukogu koosolek, koos uue esinaisega, toimub juba augusti lõpus. 

Fotol vasakult: Riina Roos, Jaanus Mägi, Indrek Alliksaar, Ave Pilt, Maarja-Linda Taur, Heidi Tülp, Kristiina Gabor-Mägi, Helena Almqvist ja Lilia Kristianson.