Minu unistuste päev

Viimased uudised

Naiste ühendatud vägi21 märts 2018

Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi (ingl International Womens Club of Tallinn, IWCT) on toetanud Minu Unistuste Päeva heategevusfondi selle algusaastatest saadik. Tervelt kuus aastat järjest on erinevatest riikidest pärit naised seisnud meie kõrval. Siinkohal on suurt rolli mänginud Minu Unistuste Päeva välismaalasest asutaja Marianne Bruhn, kes on olnud ka ise Tallinna Rahvusvahelise Naisteklubi liige.

 

IWCT president on Küproselt pärit Faize Akçaba. „Tallinna Rahvusvahelises Naisteklubis pakume abi ja tuge Eestis elavatele ja töötavatele välismaalastele. Samuti tunneme tungivat vajadust anda omalt poolt midagi tagasi riigile, kes meid võõrustab. Seega on meie põhiseaduses klausel, mille järgi klubi toetab neid institutsioone, kes on toeks abivajajatele naistele ja lastele,“ sõnas Akçaba. 

Minu Unistuste Päev aitab täita raskelt või krooniliselt haigetele laste unistusi. „IWCT liikmed uskusid Minu Unistuste Päeva potentsiaali ning aastate jooksul oleme rõõmuga näinud, kuidas see heategevusfond on muutnud haigete laste elusid. See on põhjus, miks oleme Minu Unistuste Päeva mitmeid aastaid toetanud,“ ütles IWCT president Faize Akçaba. 

Koostöös välissaatkondadega korraldab IWCT igal aastal suurejoonelist jõulubasaari. Mullu koguti basaaril enam kui 37 000 eurot, millest 2000 eurot annetati Minu Unistuste Päeva fondile. IWCT asutasid 1993. aastal neli välismaa naist. Tänaseks on klubis üle 50 aktiivse liikme 24 rahvusest. 

„Oleme siiralt tänulikud, et IWCT väärtustab haigete laste ja nende lähedaste emotsionaalset tervist ning toetab jätkuvalt Minu Unistuste Päeva tegevust“, sõnas Minu Unistuste Päeva kommunikatsioonijuht Ave Pilt

Sa hoolid lastest ja naistest, kes vajavad abi? Hakka sinagi meie toetajaks! http://www.minuunistustepaev.ee/toetajad/hakka-toetajaks ,

Rohkem infot IWCT kohta leiad siit: http://www.iwct.ee/international-christmas-bazaar/