Minu unistuste päev

Viimased uudised

Pardiralli 2018. aasta reklaamklipp pälvis pronksmuna18 märts 2019

Pardiralli möödunud aasta reklaamklipp koos Märt Avandiga sai 15. märtsil Kultuurikatlas toimunud Kuldmuna 2019 auhinnagalal sotsiaalreklaamide kategoorias pronksi.
 

Pardiralli projektijuht Ave Laas sõnas peale võitu: “Pardiralli kampaaniale tõi edu see, et rääkisime tõsistel teemadel läbi huumori ja seejuures ilma inimesi hirmutamata. Reklaamfilm ise oli tõenäoliselt kõige madalama eelarvega kampaania Kuldmuna konkursil, kuid see ei tähenda, et kvaliteedis järgi anti. Erinevate valdkondade tugevad tegijad andsid oma panuse heategevusse.”

Võistlustulle astunud reklaamklipis räägib Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu ja Pardiralli eestvedaja Märt Avandi kuidas reklaamklipp sündis ning millised tegevused aitasid eesmärki saavutada.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus, mille eesmärgiks on toetada vähihaigeid lapsi ja nende peresid.

Pardiralli 2019 toimub 8. juunil Kadrioru pargis ning seda korraldavad Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, heategevusfond Minu Unistuste Päev ja Vähiravifondi Kingitud Elu.

Kuldmuna konkursil osalenud reklaamklippi näed siin: https://bit.ly/2Fa73Rt