Minu unistuste päev

Viimased uudised

Tallinna Lastehaigla pälvis väärika tunnustuse13 november 2017

Heategevusfond Minu Unistuste Päev esitas Tallinna Lastehaigla Melissa Wells’i nimelisele auhinnale, et tunnustada sellega haigla ja arstide hindamatut panust haigete laste emotsionaalsesse tervisesse. Tallinna
Lastehaigla valiti kolme parema hulka. 

Melissa Wells´i ettevõtte kodakondsuse auhind (Melissa Wells Corporate Citizenship Award) tõstab esile eetilise juhtimisega organisatsioone, kes aitavad ühiskonnas luua positiivseid muutusi. Auhinnaga tunnustatakse kohalikke organisatsioone filantroopilise tegevuse eest nende kogukonnas. 

Heategevusfond Minu Unistuste Päev nomineeris auhinnale oma koostööpartneri Tallinna Lastehaigla, sest heategevusvaldkonnas on koostööl väga oluline roll. Üheskoos suudame teha rohkem head ning aidata neid lapsi ja peresid, kes vajavad oma ellu killukest päikest, rõõmu ja julgustust. ”Tänu Tallinna Lastehaigla arstide ja õdede panusele on meie fond puudutanud paljusid raskelt või krooniliselt haigeid lapsi Eestis ja pakkunud neile emotsionaalset tuge kõige raskematel hetkedel. Iga heategu väärib märkamist ja tunnustamist, eriti veel siis, kui seda tehakse oma vabast ajast ja tahtest. Loodame, et ühel hetkel oleme eestlastena sealmaal, kus heategevus ongi loomulik osa meie igapäevaelust,” ütles heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi.  

Melissa Wells´i auhinna teised finalistid olid Coca-Cola HBC Eesti ja Teeme Ära talgupäev. Võitjaks osutus Coca-Cola HBC oma positiivse panuse eest noorte ettevõtlusesse Eestis.  

Melissa Wells´i auhind on üks osa Transatlantic Business Award programmist (üleatlantilise ettevõtluse auhinna programm), mida korraldavad Ameerika Kaubanduskoda Eestis (AmCham Estonia), USA saatkond ja Baltic American Freedom Foundation (BAFF). Programmi võitjad avalikustati Minu Unistuste Päeva koostööpartneri AmCham Estonia poolt korraldatud Transatlantic ärikonverentsil, 3. novembril 2017.


Ave Pilt
Kommunikatsioonijuht
Heategevusfond Minu Unistuste Päev