Minu unistuste päev

Viimased uudised

Urmas Paet kinkis Pardiralli võidu Minu Unistuste Päevale09 juuni 2019

Euroopa Parlamendi liige Urmas Paet pöördus meie fondi poole ja kinkis Pardirallil saadud peavõidu Minu Unistuste Päeva lapsele. 

Paet kirjutas: "Tere. Võitsin täna Pardirallil üllatuslikult reisi Pipimaale :) Kui võimalik, siis soovin selle auhinna üle anda kellelegi neist, kellega Te igapäevaselt tegelete. Ehk on Unistuste Päeva raames leida mõni pere, kellele see oleks emotsionaalselt vajalik, kuid samas võimalusi napib.”

Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi sõnas tänutundega “See on Urmas Paeti poolt ilus ja liigutav samm ning oleme väga tänulikud, et härra Paet peab vajalikuks emotsionaalse toe pakkumist raskelt haigele lapsele ja tema lähedastele. Kindlasti suuname koguperereisi Rootsi, Astrid Lindgreni muinasjutumaale just vähihaige lapse perele.”

Kuues Pardiralli toimus eile, 8. juunil Kadrioru pargis ning võistlustulle astus rekordiline 15 000 vanniparti. Kuigi arvutused veel käivad on suure tõenäosusega tegemist kõigi aegade edukaima Pardiralliga, mis sündis kolme fondi - Eesti Vähihaigete Laste Vanemata Liidu, heategevusfondi Minu Unistuste Päev ja Vähiravifondi Kingitud Elu õnnestunud koostöös.

Foto: Aurelia Minev, ERR