Minu unistuste päev

Viimased uudised

WRC tehasemeeskondade heategevusoksjoniga kogunes 1500 eurot09 september 2020

World Rally Championship (WRC) tehasemeeskondade ralliplaatide heategevusmüügiga kogunes 1500 eurot, millega saame täita raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi.


 

Üheksa päeva väldanud heategevusoksjonil oli väljas kolm Rally Estonia sümboolikaga ralliplaati - M-Sport Ford World Rally Team (WRT), Toyota Gazoo Racing WRT ja Hyundai Shell Mobis WRT, millel WRC tehasemeeskondade rallikuulsuste allkirjad.

Heategevusprojekti idee autor on saarlasest rallifotograaf Timo Anis, kes on ametlik WRC fotograaf. Anis räägib: “See oli minu esimene heategevusprojekt, kus olid seotud lapsed ja autoralli. Kuna olen Minu Unistuste Päevale varem pildistanud, siis tundus see igati loogiline valik. Mul on väga hea meel, et sellest ideest sündis reaalne tulemus. Inimesed tahavad aidata ka muul ajal kui jõulud, mis näitab, et positiivseid muutusi saab ellu kutsuda igal ajal.”

M-Sport Ford WRT rallitahvlil oli muljetavaldav kogus rallikuulsuste allkirju: sõitjad Esapekka Lappi, Teemu Suninen, Gus Greensmith, kaardilugejad Janne Ferm, Jarmo Lehtinen, Elliott Edmondson, tiimijuht Richard Millener ja tiimi omanik Malcolm Wilson. M-Sport Ford Rally Team´i tahvli omanikuks sai Gene Alexander, kes tegi kõrgeima pakkumise 500 eurot.

Toyota Gazoo Racing WRT tahvlil olid rallisõitjate Kalle Rovanperä, Elfyn Evans´i ning kuuekordse maailmameistri Sebastien Ogieri ja tema kaardilugeja Julien Ingrassia allkirjad. Toyota Gazoo Racing WRT Rally Estonia rallitahvli ostis 300 euro eest Eduard Vahemets.

Hyundai Shell Mobis WRT Rally Estonia sümboolikaga tahvlil olid sõitjate Thierry Neuville, Craig Breen´i ja valitseva maailmameistri, Rally Estonia võitja Ott Tänaku allkirjad. Hyundai Shell Mobis WRT rallitahvli õnnelik võitja oli Marten, kes tegi kõrgeima pakkumise 700 eurot.

Täname kõiki WRC tehasemeeskondi ja rallikuulsusi, kes aitasid Minu Unistuste Päeva heategevusoksjoniga koguda annetusi tõsiselt haigete laste unistuste täitmiseks. Suurimad tänusõnad lähevad aga projekti eestvedajale Timo Anisele, kes oli algusest lõpuni hingega kaasas.

Aitäh, et hoolite ja aitate unistustel täituda. Unistus teeb imet!

Foto: Timo Anis