Minu unistuste päev

Mark Oskari unistuste päev

Mark Oskari üllatussünnipäev Megazone Seikluskeskuses koos beatbox'ija Belkaga ning tennise eratreening US Tenniseakadeemias.

Mark Oskarile meeldib ronida, teda lummab beatbox-muusika ja tema unistustes on alati olnud tennis. Poisi sünnipäev oli kõigest paari kuu kaugusel, seega saime kõik need huvid koondada talle olulisele tähtpäevale - tema sünnipäevale! Korraldasime detsembri alguses poisile ja tema kaksikõele üllatussünnipäeva. 

Sünnipäevahommikul saabusid külalised varakult Megazone'i. Seejärel saabus peo peaosaline Mark Oskar koos emaga. Üllatus oli poisile näkku maalitud, jäädes ise seejuures vaoshoituks. Pidu toimus aktiivset meelelahutust pakkuvas Megazone Seikluskeskuses, kus nelja tunni jooksul oli noortel võimalus ronida seikluspargis, pidada lasermängu lahinguid, kasutada Segway’d ja ralliautot. Soovijaid said lasta teha helendava tattoo ja mõistagi ootasid parimaid lasermängureid diplomid.

Peo muusikalise poole eest kandis hoolt üllatusesineja, Eesti meister beatbox'ija Belka, kes esines ja tutvustas noortele beatbox'imise võtteid ja nippe. 

Maitsva sünnipäevalaua 25 külalisele nii soolase kui magusaga kattis Selveri Köök.

Tennis on olnud poisi mõtetes juba mõnda aega. US Tenniseakadeemia kinkis poisile ja ta õele eratreeningu kogenud treeneri käe all ning kaks tennispalli Eesti tennisetippude autogrammidega. Megazone Seikluskeskus kinkis neile lasermängu kinkekaardid, mis võimaldab Mark Oskaril ja ta õel taas külastada seda sõbralikku ja lahedat meelelahutuskeskust. 

Oli igati meeldejääv, aktiivset meelelahutust ja noorte rõõmsat emotsiooni täis üllatuslik päev!


TAGASISIDE:

"Mark Oskari arvamus ning emotsioon sünnipäevast oli see jagatud rõõm ja koosoldud aeg parimate sõprade ja perega. See ongi meie armas laps! Need on väärtused, mida Mark Oskar hindab üle kõige. Aitäh!

Lapsed said oma unistuste sünnipäeva, jagades tegutsemislusti sõpradega. Tänulikud vanemad ja sünnipäevalapsed soovivad ilusat ja rahulikku jõuluootuse aega!"


VABATAHTLIKUD:  Annika Jenkins, Evelin Tatter, Kelli Laanemets