Minu unistuste päev

Piparkookide kaunistamine Tallinna Lastehaiglas ja IVKH lasteosakonnas

Detsembris käisime Tallinna Lastehaigla ja Ida-Viru Keskhaigla lasteosakonna pisikeste patsientide juures piparkooke kaunistamas.

Piparkookide kaunistamise töötoad olid äärmiselt populaarsed. Kohale tulid nii väikesed kui suuremad, emad ja isad kui ka õed ja arstid.

Igat last ootasid suured südamekujulised piparkoogid Pihlaka kondiitriltelt, glasuur kõikvõimalikes värvides, külluslikult uskumatlut toredaid kaunistusi, punane pael ja armas sildike.

Nalja ja naeruga tegime lastega imeilusaid piparkooke. Lõpptulemuseks olid rõõmsad, täpilised, kirjud, huvitavad ja maitsvad piparkoogid. Lapsed nokitsesid usinalt oma meistriteoste kallal ja fotograaf jäädvustas kõik piparkoogid koos autoriga ka fotonurgas.

Saime taaskord tõdeda fakti, et lapsed on maailma kõige paremad kuntsnikud ning kõige andekamad neist olid sel päeval lastehaiglas:)

Ilusa piparkoogi said ka need lapsed, kes ise kahjuks kohale tulla ei saanud. Nüüd said ka vabatahtikud oma oskused proovile panna ning kaunistasid laste jaoks ilusad nimelised piparkoogisüdamed.


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Maarja-Linda Taur, Guido Tellis, Maarika, Käthlyn Mikk, Marleen Arus, Carina Kukk, Tuuli Tromp, Nastja Bogatova, Teele Viira

Toetajad