Minu unistuste päev

Madli unistuste päev

Madli unistuste päeval sai maha pidada ühe vägeva sünnipäevapeo koos Elsaga.

Väike Madli, särasilmne ja naerusuine printsess unistas oma sünnipäevapeost koos Elsa ning kõikide armsate sõprade ja pereliikmetega.

Madli imeline ema Triin aitas unistuse täitumisele igati kaasa- esimesel kohtumisel oli tal koos Madliga valmis septitsetud salaplaan sellest, milline üks viieseks saavale tüdrukule rõõmu pakkuv pidu olla võiks. Mängutuba ja kuupäev said koheselt paika pandud – olgu nii, olgu nii... nagu printsess Elsa laulab :)Teeme ära!

Ja käes oligi see kauaoodatud päev- Madlikese sünnipäev. Täpselt kokkulepitud ajaks tuli kohale ka meie päevakangelane- printsess Madli, oma kaunis Elsa kleidis, helesinine õhuline keep ja inglilokid õlgadel lehvimas. Neiu asus koheselt koos oma imeilusa Elsa-emmega külalisi tervitama.

Peopaigast oli selleks ajaks saanud Elsa kuningriik ning sünnipäevapidu võis alata. Suur mängumaa täitus kiiresti naerusuisete väikeste ja suurte peolistega, kes said pähe torbikud ning kätele ja näole vahvad maalingud. Seda ikka selleks, et õhtusse veelgi rohkem värvi tuua.

Siiras rõõm ja imestus peegeldusid sünnipäevalapse näost, kui peole ilmus ühtäkki päris Elsa, kes laulu saatel küünalde säras kauni tordiga tervitas. Torti ehtis nuku-suurune martsipanist roosa kleidi ja kingadega haldjas, kel olid sädelevad tiivad seljas ja kollane kroon peas- just nagu Madli soovinud oli! :) Üheskoos laulsime sünnipäevalaulu ja Madli sai küünlaid puhudes oma soovid teele saata... „All our dreams can come true, if we have the courage to purssue them.“ (Walt Disney)

Suud magusaks tehtud, kutsus Elsa lapsed endaga üheskoos lõbusalt aega veetma ja aardeid avastama. Tegime koos pilte, sõitsime ratastega, lasime liumäest alla, hüppasime pallimeres ja batuudil ning muidugi mängisime. Lausa nii, et isegi isad ei pidanud igavust tundma, sest korvpallimäng oli terve peo hõivatud ja väikestel poistel tuli end kannatlikult järjekorda võtta. :)

Õhtu oli pikk ja Madli pidas selle väga vapralt vastu. Kõik külalised said ükshaaval armsate tänukaartide, soojade kallistuste ja värviliste õhupallidega koduteele saadetud, et järgmisel aastal jälle tulla- aastake vanema, suurema ja kõik katsumused edukalt seljataha jätnud Madli  sünnipäeva tähtistama! Sest nagu Elsagi oma muinasjutus ütles: „I don’t care what they’re going to say. Let the storm rage on. The cold never bothered me anyway!“

TAGASISIDE:

„Mulle meeldis väga autoga rallitada, kiikuda ja liumäest alla lasta. Kollase autoga meeldis ka mäest alla lasta, see täitsa ise liikus. Kommid meeldisid ka väga, sest need olid magusad. Tordi juures olid kõige ilusamad haldja tiivad ja võlukepid. Elsa meeldis toredasti ja limbo mängu meeldis temaga kõige rohkem mängida. Kui ma 6 või 7 saan, siis ma tahan ka Elsat mängima kutsuda!“ – Madli

„See päev oli täpselt see, millest Madli on unistanud ja rohkemgi veel! Kuiminu jaoks on tavaliselt olnud lapse sünnipäev üks lõputu sebimine ja laua eest hoolitsemine ning kõigi teiste soovide täitmine, siis seekord oli kõik vastupidi. See 5 tundi läks märkamatult J!

Julgen tõmmata võrdusmärgi: Madli Unistuste Päev= minu Unistuste Päev! Meid ümbritsesid kõik kõige kallimad, Madli oli üliõnnelik ja võiks öelda, et lausa eufoorias. Kui ma oma olemuselt olen väga põhjalik ja kontrolliv, siis teiega tekkis mul julgus lasta end vabaks ning jätta kõik teie toredate abiliste hooleks! Kõik oli ilus, õhkkond vaba, aega suhelda sõpradega ja näha seda, kuidas Madli pidu naudib. Teie tiim sulandus seltskonda märkamatult ja kõik oli väga loomulik J „- Madli ema

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Annika Trummar, Marleen Arus, Evelin Tatter, Joanna Palginõmm