Minu unistuste päev

Marise unistuste päev

Marise unistuste päev sisaldas kohtumisest Hendrik Sal-Salleriga,  fotosessiooni ja veel palju muud huvitavat.

Marise unistuste päeva ettevalmistus algas juba paar nädalat varem Kaubamajas. Nimelt kinkis Kaubamaja Marisele unistuste päevaks kauni kleidi ja kingad, mille tüdruk ise moenõustajate abiga välja valis.

Maris teadis ainult, et tulemas on vahva fotosessioon, kuid teised tegevused jätsime üllatuseks. Unistuste päeval ootas tüdrukut kodu ees kaunis valge limusiin, mis viis seltskonna juuksurisalongi. Fotosessiooni ettevalmistusena tegi juuksur- meikar Patrice Marisele kauni soengu ja eakohase meigi, mis sobis imehästi väljavalitud kleidi ja kingadega.

Sealt sõitsime edasi Valgesse Stuudiosse, kus fotograaf Jaana Süld meid juba ootas. Algas Marise elu esimene fotosessioon. Fotograafi osaval, ladusal ja sõbralikul juhendamisel laabus pildistamine lõbusalt ja päevakangelane nautis protsessi. Tehti tõeliselt kaunid ja rõõmsameelsed pildid tüdrukust ja ta perest. Fotosessiooni vahepeal maitsesime FoodTripi valmistatud hõrgutavaid suupisteid ja jõimme Heyday Organic tervislike toormahlasid.

Kaunid fotojäädvustused tehtud, siirdusime Tallinna parimasse kohvikusse Viru Café Lyon nautima maitsvat õhtusööki, mille käigus andsime üle kingituse Monster Musicult- Marise välismaise lemmikbändi ansambel Hurtsi autogrammiga plakati ja CD. See oli tüdruku jaoks väga eriline ja ootamatu kingitus. Rõõm ja rahulolu olid tema silmist selgelt näha. Ta ei suutnud kingitust käestki panna.

Tüdruku unistuste päev jätkus muusika tähe all. Kui Sokos Hotell Viru Konverentsikeskusesse astus kitarr käes sisse tüdruku suur iidol ja lemmiklaulja, Hendrik Sal-Saller oli Maris väga väga üllatunud ja sõnatu, kuid samas rõõmus ja elevil. Laulja tutvustas ja õpetas Marisele akustilist kitarri, rääkis oma lauljateest ning unistustest. Tehti koos pilti ja võeti mälestuseks autogramm. Maris sai kohtumisest väga palju tuge, innustust ja julgust, et pilli võib õppida ka siis kui viisi ei pea. See kohtumine suunas tüdruku mõtted veel julgemalt kitarriõpingute poole. Õhtupoolik jätkus Smilersi saatel ja seltskond sai osa bändi heliproovist. Lisaks oli tüdrukul võimalus uurida ja proovida erinevaid elektrikitarre.  Kuulasime Smilersi lugusid ja bänd esitas tüdruku lemmikloo „Pimedam pool“.

Unistuste päeva võtsime kokku magusalt. Tüdrukule meeldib väga küpsetamine. Kondiiter Heleni juhendamisel toimus Chocolalas huvitav muffinite kaunstamise töötuba, kus tüdrukule ja perele õpetati erinevaid tehnikaid, vahendeid ja materjale, kuidas saab muuta muffinid imelisteks kunstiteosteks. Maris kaunistas suure huviga ja tema käe all sündisid tõeliselt kaunid ning värviküllased muffinid, mida kohapeal tee kõrvale nauditi ja ka tüdrukule kaasa pandi.

Marise suur kirg on ujumine. Päeva lõpus andsime neiule üle kingituse Rakvere AQVA Hotel- ja Spalt- perepaketi veekeskuse ja spa külastusega. Lisaks pehme Minu Unistuste Päeva saunalina.

Unistuste päev ei lõppenud veel selle päevaga. Apollo raamatupood kinkis tüdrukule trükisooja Hendrik Sal-Salleri raamatu. 1. Detsembril käis Maris Solarise Apollos värske raamatu esmaesitlusel ja sai ka raamatusse oma lemmiku autogrammi.

Oli elamusterikas, rõõmu ja naeru täis unistuste päev, mis pakkus innukust, julgust ja rohkelt üllatusmomente Marisele ning tema perele!

TAGASISIDE:
„Mulle meeldis minu unistuste päev väga. Kõige rohkem meeldis kohtumine Hendrik Sal-Salleriga- ma ei lootnud, et see kunagi teoks saab. Tegelikult on mul veel nii palju küsimusi, mida ma temalt küsida tahaksin. Unistuste päeva ühtul olin nii üllatunud ja pabinas, et ei osanud kohe midagi küsida. Mind innustas väga Sal-Salleri jutt, et laulmiseks ja pilli mängimiseks ei pea viisi pidama. Eriline üllatus oli mulle ka Hurtsi plakat koos CD ja autogrammidega. Väga meeldis muffinite kaunistamine. Järgmisel hommikul ärgates oli tunne, et eelmine päev oli vaid uni.“ – Maris

„Nii palju tahaks öelda, kuid sõnu ei leia- terve see päev oli FANTASTILINE. Emale meeldis kõige rohkem ikka pildistamine. Tavaliselt olen krampis, kuid siin tegi fotograaf kõik kuidagi kegeks. Marise soeng ja meil olid ka väga kaunid. Lõpuks ometi saame endale seinale pana mõned ägedad perepildid. Kohtumine Hedrik Sal-Salleriga oli samuti tore- tegu on väga meeldiva ja sooja inimesega. Aitäh talle, et ta leidis oma kiirest ajakavast veidi aega Marisele (ja muidugi ka ülejäänud perele). Pärast seda kohtumist on Maris veel kindlamalt otsustanud asuda kitarri õppima. Muffinite kaunistamine- näpunäited läksid kohe käiku isadepäeva tordi peal (puhas laste looming).

Tänu Marise unistuste päevale oli meil võimalus kohtuda uute toredate inimestega aj veeta perega üks väga meeldejääv päev. Päev oli täis väga positiivseid emotsioone.

Et teil kõigil jätkukks ikka energiat ja tahet täita veel paljude laste unistusi. Ei tohi lakata unistamast, sest mõnikord lähevad need ka täide.

Aitähh, aitähh, aitähh....“- Marise pere 

VABATAHTLIKUD: Evelin Tatter, Annika Jenkins, Annika Trummar, Kersti Urbala.