Minu unistuste päev

Paul Alberti unistuste päev

Paul Alberti unistuste päeval sai tutvuda dinosaurustega ning seigelda Palanga tänavatel.

Suureks saades on Paul Alberti soov saada dinosauruste väljakaevajaks. Samuti on ta unistanud lennukiga lendamiseks. Need kaks omavahel ühendades lendaski poiss ühel ilusal nädalavahetusel koos oma perega külastama Leedus asuvat Baltikumi suurimat dinosauruste parki

Pere veetis leedus terve nädalavahetuse. Esimesel õhtul avastati Palanga kuurortlinna, käidi jalutamas ja sõideti ratastega mööda erinevaid tänavaid.

Järgmisel päeval oli ees Dinopargi külastus, kus Paul veetis koos perega terve päeva. Paulil oli võimalus osaleda ka dinosauruse väljakaevamises, kus talle anti saviplaat ning erinevad vajalikud töövahendid, millega tuli asuda otsima miljoneid aastaid tagasi väljasurnud dinosauruseid ning dinosauruse osi.

Lisaks sellele on Dinopargis kuni 40 täissuuruses dinosauruse kuju, millest osa liiguvad ja teevad häälitsusi. Peale nende oli teemapargis veel mitmeid muid atraktsioone ja ja põnevaid tegevusi, mis muutsid elamuse poisi ja pere jaoks veelgi meeldejäävamaks.

Kolmanda päeva, mis oli ühtlasi ka viimane päev veetis kogu pere mereääres nautides mõnusat ilma ja päikesepaistet. Reisi lõppedes kinkis Tomson Toys Paulile dinosauruse konstruktori, mille kallal noormees kohe usinalt pusima hakkas.


TAGASISIDE:

“Reis lahedalt meeldis! Ja hotell oli ka lahe!

Esimene õhtu Palanga Jalakäijate tänaval: xd kinod, magusad vahvlid, fotograafidel olid pildistamisekas papagoid ja madu. Mitme inimese jalgrattad , saime kogu perega ühel jalgrattal mööda Palanga tänavaid sõita. Jalakäiate tänav läks merre ja seal inimesed püüdsid kala.

Dinopark: üllatusmoment sain reisist 1 nädal varem teada, Pargis olid väga suured saurused, ma ei arvanud et nii suured. Kahjuks nad ei kõndinud. Väga suured saurused liigutasid ennast, üllatavalt suured, tegid häälitsusi. Dino välja kaevamine oli ka väga lahe!! Dinopargi maskott käis mind kallistamas. Sain veel kingiks Dinopargi T-särgi ja väljakaevamise mängu.

 Tegin ise palju pilte saurusdest, et koolis teistele ka näidata.

Käisime veel mere ääres, sain end koos riietega märjaks teha, kogemata. Aga ujumiseks oli vesi veel külm. Aitäh, mul oli nii tore ja lahe reis!!! Dinoparki võiks alati tagasi minna!” Paul Albert

“Suured südamest tulevad tänud Minu unistuste päeva tiimile!

Paulil oli unistuste nädalavahetus, hulganisti uusi emotsioone ja rõõmsat avastamist. Paul toimetab edasi sauruste lainel - nii juttudes, joonistustes, mängudes ……” Pauli ema

VABATAHTLIKUD: Maarja Vanags, Marleen Arus