Minu unistuste päev

Taurise unistuste päev

Taurise unistuste päeval sai poiss tutvuda ralliautodega ja kohtuda Anne Veskiga.

Ühel ilusal sügispäeval võisid Laagri Statoili külastajad näha kahte Minu Unistuste päeva vabatahtlikku seismas nõutult bensiinijaamas. Käes oli neil Lotte atlas ja nad vajasid väga teejuhatust Pärnusse. Õnneks tuli Tauris oma ema ja vennaga, probleem saigi lahendatud. Tee Pärnusse kätte juhatatud ja teekond ralliraja poole võis alata. Kaardilugeja Tauris meie autos, tunnike rõõmsameelset sõitu ja kohal me olimegi.

Ralliraja toredad inimesed ootasid meid juba. Kui kõik autod ja mootorrattad said üle vaadatud oli aeg istuda ralliautosse ja minna rajale. Meie vaatasime kaugenevat autot, kuulasime mürinat, mis kaugenes ja kaugenes, et siis uuesti õnneliku poisiga tagasi tulla.

Ralliautos sai Tauris olla nii kaardilugeja kui roolija, seda küll teise ralliässa abiga aga siiski unistus olla ralliauto juht sai täidetud.

Ja siis ootamatult sõitis meie juurde voolujooneline kiire iludus- Lamborghini. Andres palus Taurisel autosse istuda ja läinud nad olidki.

Rallimehed olid meile vahepeal väikese lauakese katnud. Taurist ootas laual ka kingitus- Marko Märtini autogrammiga ralliauto, mis seisab nüüd Taurise kodus ja tuletab talle seda vahvat päeva meelde. Päev täis kiirust ja häid emotsioone- just nii võtsime kokku õhtusöögilauas Taurise unistuste päeva esimese osa.

Unistuste täitumine on imeline. Ja mõnikord tundub lausa uskumatu, kui palju on armsaid ja toredaid inimesi, kes unistavad koos meiega suurelt.

Anne Veskiga kohtusime Vabaõhumuuseumi väravas. Tauris ulatas roosid roosiaia kuningannale. Anne aga ulatas talle vastu vägeva puldiga auto.

Jalutasime väravast sisse, sinna kus ootas meid kaarik ja hobune. Sõitsime looduses, rääkisime lapsepõlvest ja unistustest. Tauris istus loomulikult kaarikujuhi kõrval ja teadis täpselt kuidas ühte hobust peab juhtima.

Pärast pikka ringsõitu värskes õhus sõime koos imemaitsvat hernesuppi ning nautisime ühist seltskonda.

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Erle Uus, Kristiina Gabor-Mägi

Toetajad

  • Raul Uutmann
  • Auto24 ringrada
  • Anne Veski ja Benno
  • Martin Laur
  • Merit Hirvoja-Tamm
  • Jaana Laur
  • Andrus Laur
  • ALM Motorsport Management