Minu unistuste päev

Annabeli unistuste päev

Väiksed trikid, väiksed nipid ... Annabel meisterdas unistuste päeval Pipiga sõbrannadele maitsvad pannkoogid ning õppis mustkunstnik Richardi käe all selgeks uued trikid!

Unistuste täitumise algus

Unistuste päev toimus Eesti taasiseseisvumise päeval, mis algas perele limusiinisõiduga peopaika Viimsi vabaõhumuuseumisse. Seal ootasid Annabeli tema vanaemad ja lähedased sõbrannad, keda oli eelnevalt peo toimumisest teavitatud armsate kutsetega. 

Annabeli pidu toimus ühes Viimsi vabaõhumuuseumi hoones, mis oli ümbritsetud suure rohelise maalapiga ning imelise vaatega merele. Ilm soosis ning terve päeva säras taevas päike ja lapsed said rõõmsalt õuealal aega veeta. Kõhud täis, mindi fotograafiga mere äärde vahvaid pilte tegema.

Üllatuskülaline Pipi

Korraga ilmus põõsastest välja Pipi, kes tekitas lastes suurt elevust ja rõõmu. Pipi ja lapsed otsustasid koos pannkooke tegema hakata. Pannkooke sai meistertatud papist taldrikutele, mida iga laps sai vastavalt soovile kujundada. Pipil oli kaasas veel igasugu põnevaid asju, mis valmistasid nalja lastele ja perele. Annabel ja Pipi käisid ka koos konne otsimas, kuid ühtegi konna seekord ei leitud. 

Pärast Pipi lahkumist said lapsed võimaluse teha üksteistele näomaalinguid. Lapsed oli põnevil, et said seekord ise näole maalida ning oma fantaasial lennata lasta. Lisaks said peolised oma kätele armsaid tatoveeringuid teha. Värvimöllu keskel valmistasid kõik peolised Annabelile ka mälestuse peost. Iga külaline jättis oma käejälje lõuendile. Lõuend käejälgedest tuli kirev ja vahva. 

Mustkunstnik Richardi maagilised trikid

Mis on üks pidu ilma maagiata? Lapsed olid Richardi trikkidest väga vaimustatud. Richard kaasas oma trikkidel abiks ka Annabeli, õpetades etteaste käigus tüdrukule nii mõnegi triki selgeks. Annabeli unistuste päeva lõpetas ükssarviku kujuline maitsev tort. Iga peoline sai kaasa kingikoti, milles peitus väike maiustus ja tegevusnukk.

Oli üks tore päev!

TAGASISIDE: 

" Armas Unistuste Päeva meeskond!
See, mida Te nende väikeste inimeste jaoks teete on lihtsalt IMELINE! Meie alustasime oma päeva ootamist juba suve alguses, uskumatu jõud on sellistel ootustel ja lootustel lastele. Ma arvan, et haiglapersonali hulgas polnud enam kedagi, kes poleks meie saabuvast päevast kuulnud. Olles väga pikalt eemal olnud oma armsatest sõpradest, olid nemad kõige olulisem osa Annabeli unistuste päevast! Nii hea oli vaadata seda siirast rõõmu, mis tekkis lastel limusiiniaknast mööduvatele autodele lehvitades või Pipiga selili murul konna mängides. Ja ma ei saaks väita, et rõõmu ja nalja meile vanematena või vanavanematena oleks selles päevas kuidagi vähem olnud. Meie koduseina kaunistab ühiselt sel päeval valmistatud pilt ning meie südametes on suur tänutunne, et Te neid päevi korraldate. Mitte ainult Annabelile, vaid kõigile neile lastele. Nad on seda rohkem kui väärt! Meie kõige suurem õppetund sellel teekonnal ongi olnud see avastamine, kui palju häid inimesi maailmas ja meie ümber on!

Aitäh, aitäh, aitäh! Ja kõigi unistuste täitumist!" Annabeli perekond

VABATAHTLIKUD:
Maris Süld, Kristel Mägi, Triin Suiste, Priit Link, Sigrid Hänni
Toetajad

Cafe Cinema & Catering  Timesmith OÜ  Rouge Cafe tordid  Milla Kuhto photo artist  Viimsi Vabaõhumuuseum  Andra fotod/ Andra photos   Maris Süld   Terry Ney   Evely Kaibald  Vergi Suiste  Fazer Eesti AS  Katrin Astudneva mustkunstnik Richard Samarüütel  Rainer Truber