Minu unistuste päev

Holgeri unistuste päev

Holgeri üllatusterohke unistuste päev

Holger on väga suur unistaja, mistõttu läks tema unistuste väljaselgitamine sujuvalt. Noormees unistab kiiretest ja ilusatest sportautodest ning on suur ralli fänn. Tema kõige suurem unistus on saada autojuhiload ja ise neid vingeid sportautosid juhtida, kuid sinnani on veel mõned aastad aega.

Holger on ka suur videomängude austaja ning videokanalist Youtube meeldib talle teiste mängijate mängude lindistusi vaadata. Ta jälgib hoolega kõiksugu youtubereid ja nende vloge, eriti Ameerikast pärit Logan Pauli ja Eesti vlogerit HDTanel. Holger hindab head muusikat ja tema lemmik Eesti artist on Vajé. Samuti unistab ta uhketest villadest ning võimalusest tulevikus palju reisida ja maailma avastada.

Kuna Holger elab Tallinnast kaugel Lõuna-Eestis, siis jõudsime tema unistusteni Skype kõne teel, mis toimis ideaaselt. Päeva organiseerisime mitmete tema lemmiktegevustega, kuid kogu päev jäi siiski Holgerile üllatuseks.

Noormehe unistuste päev sai alguse juba sellele eelneval õhtul Tallinnas Hiltoni hotellis. Majutasime ta koos ema ja vanaemaga uhkesse Presidendi sviiti, kus neile avanes maagiline vaade ja kus nad said nautida lõõgastavat spaad.

Adrenaliin ja magusad maitsed

Järgmine päev, mis oli ühtlasi Holgeri 14. sünnipäev, algas Audi R8-ga Laitse rallipargi suunas kihutades. Seal tutvus ta kõigepealt Team Ghost driftimeeskonna võistlusautoga. Kristjan Klemets koos teiste tiimiliikmetega andis autost ja kogu võistluse olemusest väga hea ülevaate. Hiljem viis Kristjan Holgeri driftima, mida unistuste päeva kangelane tohutult nautis.

Holgerit üllatas hommikul ka tema lemmikvloger HDTanel, kellega ta kogu elamusterohke päeva koos veetis.

Peale driftimist sai Holger lasketiirus õhkrelvadest lasta ning Telliskivi linnaku südames oivalist La Muu jäätist nautida.

Päeva viimane osa toimus Lootsi tänaval Toiduakadeemias, kus me kõik koos käsitööburgereid valmistasime. Seal ootas taas Holgerit tore üllatus – meiega liitus tema lemmikbänd Vajé. Valmistasime koos süüa, laulsime ja tantsisime ning tähistasime Holgeri sünnipäeva imemaitsva šokolaaditordiga.

Holgeri ja tema pereliikmete emotsioonid olid äärmiselt positiivsed ja üllatusi täis päev meeldis ootuspäraselt kõigile.

TAGASISIDE: “Üllatusi täis päev oli tõesti üllatusterohke. Alates reede õhtust, kui jõudsime hotelli ja meid viidi vaatama hotellituba, kus me ööbisime. Kohale jõudes olime nii üllatunud, et ei saanud sõnagi suust, ainult naersime. See oli uskumatu! Laupäeva hommik algas üllatussõiduga Laitsesse, mis oli väga tore. Holgerile oli suur üllatus, kui meiega liitus HDTanel, kes oli seltsiv ja huvitav inimene. Kristjan aga viis meid kurssi driftimaailmaga. Meeskond oli väga sõbralik. Holger sai esimest korda kardiga sõita ja proovida, mis tunne on ise roolis olla. Oli huvitav kogemus! Peale seda tuli lasketiir ja jäätise söömine La Muu kohvikus, mis oli imehea. Toiduakadeemias liitusid meiega Vajé poisid. Seal valmistasime hea õpetaja käe all hamburgeri ja salati, mis olid tõesti maitsvad. Päev lõppes armsa üllatusega tordi näol. Päev oli ilus ja teguderohke. Suured-suured tänud Teie tiimile, kes võttis vaevaks korraldada meile selline ilus üllatustepäev! Jõudu, jaksu ja kordaminekuid edaspidiseks" - Holgeri ema Marju

VABATAHTLIKUD: Kertu Karu, Kadi Prants, Tuuli Tromp

Toetajad

Äripäeva suur pere   Hilton Tallinn Park Hotell     Laitse Rallipark      Audi Eesti     La Muu    Madli Sokk    Vaje (Hans Noormets   Stefan Airapetjan)   Tanel Lepp (HDTanel)    Katherina Muhel   Team Ghost: Kristjan Klemets   Kertu Laanela  Toiduakadeemia