Minu unistuste päev

Katre unistuste päev

Katre unistuste päev viis veekeskusest Lottemaale


Lääne-Virumaa metsade vahel on üks armas majake, kus elab seitsme lapsega perekond. Unistuste päeva korraldasime Katrele, kelle unistused viisid suurpere Tervise Paradiisi veekeskusesse ja Lottemaale.

Unistuste päev sai alguse suurpere maja eest. Puhusime suurte mullidega kõigil tuju heaks, lugesime kodu valvama jäänud kutsudele sõnad peale ning bussisõit Pärnusse võis alata. Oli alles sõit! Kaverdasime kõik lemmiklaulud omal viisil ja moel ära ning isegi bussijuhil oli kogu aeg suu kõrvuni!

Pärnus Tervise Paradiisis võeti meid vastu naeratusega ja juhatati tervitussõnade saatel veekeskusesse lustima. Küll oli vahva näha, kuidas pere suuremad lapsed pesamunade eest hoolitsesid – kogu aeg valvas silm jälgimas! Lapsed olid julged ning koos lasti alla ka kõige suurematest torudest.

Peale ujumist jalutasime randa, et teha mõnus jäätisepaus ja muljetada veekeskuse atraktsioonidest.

Pärnu külje all asuvasse Lottemaa teemaparki jõudes oli taevas pisut hallikirju, kuid rõõmsameelne seltskond ei lasknud end sellest sugugi häirida. Sõitsime väikese rongiga Lottemaa südamesse ja oh seda nalja ja naeru, kui kõik multikates ja raamatus nähtud tegelased äkki meie ees olid!

„Headus teeb elu huvitavaks“

Jäneste maja juures kohtusime Lottemaa jänesega, kes Katrega rõõmsalt poseeris ja siis meid kohvikusse juhatas, sest kõigi kõhud olid vahepeal juba päris tühjaks läinud.

Varsti tuli ka Lotte isiklikult Katrega kohtuma ja kallistas teda tugevasti. „Headus teeb elu huvitavaks,“ kuulutas koeratüdruk, kes meie kõigiga juttu tegi. Oh kui vahva see kohtumine oli!

Kui me kohvikus mõnusalt aega veetsime, hakkas järsku paduvihma kallama, kuid unistuste päeva lõbus kamp ei lasknud sellest end häirida. Jooksime platsile, kus oli vahva kontsert, tantsisime vihmas, hüppasime lombist lompi, jooksime isegi maratoni ja kuulasime Susumu judojuttu! Vaatamata paduvihmale sai Lottemaa naeru ja naljaga läbi käidud!

Kui viimased kohvid ja kakaod Lottemaal joodud, suundusime väikese rongikesega tagasi peaväravasse, kus bussijuht juba ootas meid.

Unistuste päeva tiim kinkis veel perele ilusad rätikud ja sõit kodu poole võis alata. Oli väga vahva unistuste päev!

PERE TAGASISIDE:

"Meie unistuste päev toimus 14.07. Oli ilus laupäevane hommik, ärkasime varakult ja juba 7.45 tuli meile buss järele. Enne bussile minemist tehti meile mullikoolitus, mis oli põnev nii väikestele kui ka suurtele. Bussi sisenedes valisime endale kohad ja igal istmel olid ka pisikesed mänguasjad. Esimene peatus oli Järva-Jaanis, kus võtsime tanklas kohvi ja süüa. Edasi sõitsime Pärnu poole. Pärnus läksime Tervise Paradiisi veekeskusesse. Veekeskuses proovisime erinevaid liutorusid ja basseine. Veekeskuses oli lõbus ja seal oleksime võinud kauemgi olla. Pärast veekeskust sammusime Pärnu randa ja sõime jäätist. Seejärel sõitsime Lottemaale. Sinna jõudes ootasime rongi, mis viis meid Lottemaa südamesse. Lottemaal läksime kohe sööma. Oli meeletult palav, kuid korraga hakkas vihma kallama. See aga ei seganud kedagi! Nautisime kontserti ja osalesime sportimises. Tegelesime judoga, jooksime maratoni ja isegi laulsime. Lisaks käisime fotostuudios, kus tegime meeldejääva pildi sealkäigust. Samuti tegime pilte Lottemaa tegelastega. Pärast Lottemaal käimist läksime õhtust sööma ja seejärel suundusime koju. Päev oli tegevusterohke ja põnev ning meeldis tervele perele!" - Suurpere Pandiverest

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala