Minu unistuste päev

Mahlasummer

Seli mõisapark oli täis laste rõõmukilkeid


Maagilisel kuupäeval 07.07 toimus Raplamaal Seli mõisas MTÜ Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi liikmetele pereüritus Mahlasummer, mille õnnestumisele aitas seekordki kaasa heategevusfond Minu Unistuste Päev. Osalejad oli palju ning üritust soosis ka imeilus ilm.

Külalisi võttis uksel vastu unistuste päeva haldjas Kersti. Pered said mõisa sisenedes fotograafi juures pilti teha ning lapsed kasutasid rõõmuga võimalust oma soovid kirja panna ja need soovidepuule riputada. Soovide väljamõtlemine ja kirjeldamine tekitas mõistagi palju elevust!

Mõisatrepil ootas külalisi ansambel, kelle repertuaar kõigile meeltmööda oli. Põnevust tekitas ka videograaf, kes mõisapargis drooni lennutas. Päeva tipphetkeks oli aga hiigelmullide puhumine, mis lastele palju nalja ja rõõmu valmistas. Lõpuks sai igaüks hiigelmullide tegemisega iseseisvalt hakkama!

Kuumal suvepäeval pakkus külalistele leevendust karastavate jookidega mahlabaar.

Uus kogemus

Vahvaid tegevusi oli veelgi. Laste seas osutus popiks graffiti joonistamine, mis oli paljudele esmakordne kogemus. Rõõmsaid kilkeid kostus üle terve mõisapargi ning need läksid veelgi valjemaks, kui kohale saabusid teraapiakoerad, kellega sai koos pilti teha.  Koeratiimid näitasid, kui targad ja osavad nad on. Koos mängiti täringumängu ja loeti kokku tähti ning hüpati läbi rõnga ja üle tõkete. Oh seda rõõmu!

Lisaks said huvilised lasta oma käele teha glitter tattoo ehk särava tätoveeringu.

Positiivset meeleolu aitas kogu ürituse vältel hoida kaunis kollases ballikleidis printsess Bella, kes lastega individuaalselt tegeles.

Päeva üheks ilusamaks hetkeks oli Minu Unistuste Päeva loos, kus kolm last said kingituseks personaalse unistuste päeva. Kõigi nägudel säras siiras rõõm.

Ilusa päeva lõpetuseks söödi ühiselt torti.

VABATAHTLIKUD: Grete-Liis Lepp, Teele Kants, Annika Jenkins, Kersti Urbala, Mari Annuka, Janika Roosimäe, Erle Uus, Marianne Eiland, Kaari Lainevool, Eigo TambikToetajad

AmCham Estonia    Moodwakers    Toi Toi Eesti OÜ    Narva Kohvik    Monin     Blender    Hiigelmullid   

Tatjana Siipan     Piret Toovis (imemaitsvad kringlid)  Pihlaka Kondiiter      Janne Voogla-Lemps    123pidu    

MTÜ Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühing     Reelika Marrandi ja Siberi husky Zaffi     Aile Tõlgu ja leonberger Deisi ning Karin Leet ja labrador Sani