Minu unistuste päev

Merily unistuste päev

Unistuste päev täis moodi ja ilu

Kevad on imeline aeg – loodus tärkab, inimesed säravad ja õhus on tunda salapärast maagiat. Üks sellistest päevadest oli mais, kui toimus Merily unistuste päev.

Päev sai alguse juba õige vara, kui autojuht Aleksandr Merily ja tema rõõmsameelse ema Laekverest peale võttis, et koos Tallinna sõita.

Algus oli tõeliselt kuninglik – tort ja iluprotseduurid! Maria Baltmischkis tegi Merily küüned nii ilusaks, et vabatahtlikel jäi üle ainult ahhetada ja ka endale aeg Maria juures kinni panna.

Mõnus messimelu

Kirsipesa kohvik aga oli Merily erisoovide ja lemmikmaitsete järgi teinud imeilusa ja uskumatult maitsva tordi, mis kadus laualt välgukiirusel, sest lihtsalt võimatu oli teist tükki mitte võtta!

Ilu ja mood saatsid ka kogu järgnevat päeva: suunduti Ilumessile. Seal ootas meid juba Reet Härmat, kes jagas oma positiivsust ja meiginippe ning tegi Merilyle imekauni meigi. Messil oli palju uut ja põnevat ning aega jäi ka niisama uudistamiseks.

Kui kõigi ilumeeled olid täielikult rahuldatud, oli aeg suunduda nälga kustutama. Sellega aitas meid restoran Pizza Americana, kus saime nautida suurepäraseid pitsasid ja burgereid, mis ajasid kõigi kõhud mõnusalt punni.

Särav fotosessioon

Märkamatult oligi kätte jõudnud päeva viimane tegevus – fotosessioon –, et kogu päeva ilu ka piltidele talletada. Fotograafiks oli imearmas Carol Liis Metsla, kes pakatas ägedatest ideedest. Nii saigi tehtud terve portsu vägevaid pilte Linnahalli katuselt.

Hiljem kohtusime taas autojuht Aleksandriga, kes viis Merily ja tema ema turvaliselt koju tagasi.

Ja oligi see imeilus kevadpäev lõpule jõudnud. Ilu, mis tuli inimeste siirusest ja abivalmidusest.


MERILY TAGASISIDE:

“Päev oli tore! Sai käidud ja nähtud erinevaid asju. Sain rohkem teada meigist ning pildistamine oli superäge!” - Merily

VABATAHTLIKUD:  Britt Randma, Piibe Kadak ja Laura Zirel

Toetajad

Enesearengu Koolitused  Pizza Americana   Väikebussi  Rent OÜ   Kirsipesa Kohvik   Reet Härmat   Maria Baltmischkis      Carol Liis Metsla    Grete Klein    Anu Saagim