Minu unistuste päev

Alisa unistuste päev

Päev täis šokolaadi ja balletti

Alisa on rabava sisemise energiaga tüdruk, kellega on väga vahva ja kerge suhelda. Ta armastab piiritult šokolaadi ning balletti, seepärast otsustasime ka tema unistuste päeva siduda tantsu ja maiustustega.

Alisa hommik algas vara – teda ootas pikk tee Narvast Tallinnasse, kus oli tema ja ta pere jaoks uhke hotellituba broneeritud. Siin saadi veidi jalga puhata. Kümnenda korruse akendest avanes suurepärane vaade kesk - ja vanalinnale, mida tüdruk tükiks ajaks imetlema jäi.

Teatrimaja avastamas

Seejärel võtsime ette käigu Rahvusooper Estoniasse. Teatrimajas viis meid ekskursioonile baleriin Ksenija. Koos oli lõbus – ajasime juttu, piilusime jumestusruumidesse, imetlesime baleriinide kihilisi seelikuid, kleite ja kingi. Käisime treeningsaalis ja lavatagustes. Alisa kinkis baleriinidele ilusa küpsisetoosi ja rohkelt enda kaunistatud piparkooke. Baleriinid kinkisid talle balletikingad ja piletid “Luikede järvele“, mis kohe-kohe oli algamas.

Alisa jälgis laval toimuvat üksisilmi, otsides Ksenijat. Ta oli väga rõõmus, kui leidiski laval juba tuttava baleriini. Tüdruk oli etendusest vaimustuses, plaksutas ning oli väga õnnelik. Peale etendust läksime tagasi hotelli puhkama ja sellega oli ka Alisa unistuste päeva esimene osa lõppenud.

Üllatused šokolaadivabrikus

Järgmisel hommikul külastasime kogu perega Kalevi šokolaadivabrikut. Alisa oli väga üllatunud rohke maiustuste valiku üle. Talle meeldis väga kuulata lugu, kuidas valmib šokolaad. Veel rohkem meeldis talle šokolaadi lõhn ja enneolematu kogus. Suurim üllatus aga ootas veel ees. See oli degustatsioon, kus Alisa sai erinevaid komme ja šokolaade maitsta. Rõõm oli piiritu! Äitäh, Otto Kubo ja Kalev!

VABATAHTLIKUD: Irina Landa, Kersti Urbala, Leonardo Unda, Marija Jeskova ja keeletoimetaja Elge Lind

Toetajad

Kalev      Ma armastan  aidata      Tallink Hotels      Rahvusooper Estonia      Jelena Savochkina