Minu unistuste päev

Tartu Jõululinn

Heategevuslik õnneloos Jõululinnas

Detsembrikuu esimese pühapäeva pealelõunal kogunesid Minu Unistuste Päeva Tartu tiimi vabatahtlikud Tartu Raekoja platsil asuvasse Jõululinna klaaspaviljoni, et kibekiirelt üles panna nii heategevusliku õnneloosi laud kui müügilett ning ette valmistada Heade Soovide sedelite meisterdamise töötuba. 

Korraldajatele aga ettevalmistuseks tartlased aega ei jätnudki, sest nii kui me oma asjadega kohale jõudsime oli meie klaaspaviljon puupüsti täis inimesi, kes kõik soovisid meie poolt pakutavas osaleda. Seega toimus nii klientide teenindamine ja suhtlus samaaegselt lettide täitmise ja ettevalmistustööga.  Uudishimu meie tööde ja tegemiste ning meie poolt pakutava osas oli suur! Loteriis osalejate nägudel peegeldus rõõm ja kohati ka üllatus pea igal korral, kui auhind teatavaks sai. Müügiletilt kadusid esimesene Gustavi poolt küpsetatud ja kaunistatud suured piparkoogid. Heade Soovide sedelitele kirjutasid oma südamest tulevad head soovid nii suured kui ka väikesed tartlased ning sedelite kaunistamiseks kulus nii palju ilukleepse, et üks vabatahtlik pidi jooksuga lähimas poes ära käima, et neid juurde osta.

Külmetavaid varbaid ja sõrmi trotsides säilitasid vabatahtlikud rõõmsa meele võiduka lõpuni! Ühise unistamise tulemusena kogusime kokku 723 eurot ning muljetavaldava koguse häid soove, mis hakkavad ehtima Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastehaigla jõulupuud juba 06.12 toimuva jõulupeo ajal. Nii me siis tähistasimegi esimest adventi koos Tartu linna ja linnaelanikega Tartu Raekoja platsil.

VABATAHTLIKUD: Kertti-Airin Pärli, Liina Arumägi, Mari-Liis Männik, Riina Laanemets, Ada Konsa, Ave Pilt, Elge Lind, lapsed Gerda-Marleen Pärli ja Katarina Elise Ploom