Minu unistuste päev

Alisa unistuste päev

Tüdrukulik unistuste päev koos tantsu, nukumaja ja barbiga

Ühel ilusal detsembrikuu hommikul ootas veidi unise näoga Alisa koos perega maja ees oma põneva päeva algust. Üsna pea sõitis maja ette valge limusiin ning unistused hakkasidki täituma!

Mänguline tantsutund

Pärast lõbusat limusiinisõitu jätkus päev koos Dance Act tantsustuudioga, kus Alisa ühines treener Merili väikeste tantsutüdrukute ja -poiste trenniga.

Järgnevad tund aega möödusid väga meeleolukalt – lapsed said joogaharjutusi teha, tantsida, joosta, hüpata, hularõngaid keerutada ja mängu käigus kümnekesi ühe hularõnga sees seista nagu kilud karbis. Nalja oli nabani ning Alisa süda hakkas sulama ja neiu näole ilmus kelmikas naeratus. Trenni lõpus pisteti igale lapsele pihku väike päkapikuga kleeps.

Alisa jaoks kulmineerus trenn üllatusega. Nimelt ilmus järsku välja üks imeilus Barbie nukk, mis oli koos mandariinide ja jõulutulukestega ilusasse  kompositsiooni pandud. Tüdruku esmane üllatus asendus särasilmade ja laia naeratusega.

Oli aeg liikuda lõunat sööma ning millisele lapsele ei meeldiks pitsa? Seadsimegi sammud Opera Pizzasse, kus Alisa sai ise valida täpselt need komponendid, mida pitsale tahab ning emalegi üllatuseks sõi neiu enda kohta korralikult. Ju siis vajasid energiavarud pärast sellist aktiivset hommikupoolikut täiendamist!

Juuksuriametit õppimas ja kohtumine jõuluvanaga

Pärast lõunat seadsime sammud Piigade Peoagentuuri, kus ootas ees enese proovilepanek juuksuriametis. Osava Merle juhendamisel erinevate punutiste tegemine pakkus lusti kõigile asjaosalistele - nii Alisale, Alisa vennale kui ka meie vabatahtlikele. Üks neist sai koguni kojuminekuks patsi pähe ja juuksuriks oli ei keegi muu kui päevakangelane ise.

Päeva lõpetuseks saabus Jõuluvana isiklikult, kelle põlve peal luuletust sai lugeda ning kes täitis Alisa pikaaegse unistuse ja kinkis talle nukumaja.

Alisaga hüvasti jättes oli selge, et üks kallistus ütleb rohkem kui tuhat sõna.  Tüdruk oli küll väsinud, ent siiralt õnnelik!

VABATAHTLIKUD:  Kertti-Airin Pärli, Maiki Linder, Marianne Tamm, Käroliis Lutsar