Minu unistuste päev

Sandra Lee unistuste päev

Rõõmsameelse tüdruku üllatusi täis unistuste päev Laulasmaal

Kevade hakul kohtusime särasilmse Sandra Leega, kes oma unistusi meiega innukalt  jagas. Saime teada, et tüdruku suurimaks sooviks on veeta üks imeline päev koos ema ja parima sõbrannaga.

Kvaliteetaeg ponide seltsis

Sandra Lee unistuste päev algas tema lemmikute, ponide, seltsis Laulasmaa lähedal Ponihoius. Tüdrukud said imearmsaid ponisid kammida ja paitada ning hiljem neid aasal jooksutada. Võtsime ette mitmekilomeetrise matka metsloomade söötmispaika. Naeratus Sandra näol kinnitas, et kõik oli läinud meelepäraselt ning vihma otsustas kallama hakata õnneks alles siis, kui pildistamine oli tehtud. Kõhud juba õrnalt korisemas, suundusime üheskoos sööma. Pärast söömist ulatasime Sandrale tõelise magustoidu Tallinna Kaubamajast– Playmobili ratsapoe komplekti.

Spaa mõnud Laulasmaal

Kuna ees ootas veel mitmeid üllatusi, liikusime järgmisse tegevuspaika, milleks oli Laulasmaa spaa. Ema kirjeldas hiljem, kuidas lapsed spaa ette jõudes rõõmsalt huilgasid, sest ees olid ootamas suplemine ja saunatamine. Samas ootas seltskonda ka mõnus valgusküllane ning taaskord üllatusi täis tuba - laual puuviljakorv, suur ükssarviku õhupall, Rapuntsli parukas (mida hiljem ka Wicca restoranis õhtusöögil kanti) jm. Õnnelik printsess Sandra Lee tänas ja kallistas vabatahtlikke toreda päeva eest. See oli täpselt see, mida tüdruk soovis ning tema arvates  oleks see päev võinud terve igaviku kesta. Jätsime lõbusas meeleolus Sandra seltskonnaga spaa- ja restoranimõnusid nautima.”

PERE TAGASISIDE:

Sandra Lee ja Kaisa jäid üritusega väga rahule. Loomulikult nende jaoks oleks see üritus võinud kesta terve igaviku ja üldsegi mitte ära lõppeda :D.

Sandra Lee nautis kõige enam metsas hobusega matkamist ning soovis ka järgmist sünnipäeva veeta sellisel viisil. Kaisale meeldis kõige enam suplemine ja tal õnnestus selle ajaga lausa ujumine selgeks saada. Gregor võttis igast hetkest viimast nagu ikka. Rapuntsli parukaga saime ka juba eputada, Sandra Lee soovis seda Wicca restorani pähe panna ja mina lõin käega ja mõtlesin, et mis seal ikka, milleks see siis on kui mitte kandmiseks. Tähelepanu köitsime ikkagi!

Ning emme lubas siiski ka endale lõõgastust ning veetis hommikul tunni massaažilaual, massöör oli hea, nautisin iga sekundit. Neid kahte päeva meenutame veel kaua-kaua sooja tundega.

Aitäh teile, Andra ja Jelena, et panite Sandra Lee end tundma erilisena. Järjekordne tõestus sellest, et ei ole halba ilma heata!

NB! Tüdrukutele te väga meeldisite ja nad jäävad teid igatsema!

Suured kallid ja paid teile,

Lembi

VABATAHTLIKUD: Andra Viidikas, Tuuli Tromp, Jelena Kull