Minu unistuste päev

Andero unistuste päev

Vinge sünnipäevapidu koos parimate sõpradega

Andero on mitmekülgsete huvidega noormees – näiteks meeldib talle väga vanaisaga puidust erinevaid esemeid meisterdada ja joonistada, samuti võtab ta aktiivselt osa maastikuarhitektuuri ja ehituse huviringides. Oma loomult on poiss sõbralik ja hea suhtleja, seetõttu on tema jaoks hästi tähtis just koos sõpradega aega veeta ja nendega erinevates parkides mängimas käia.  

Millega sellist aktiivset noormeest võiks üllatada? Näiteks sünnipäevapeoga!  

Ülivinge peobuss võttis poistel suud ammuli

Andero jaoks oli kogu unistuste päev täielik üllatus. Tal ei olnud aimugi, et meie vabatahtlikud on pikalt vaeva näinud, et korraldada talle üks tõeliselt äge pidupäev. Seetõttu oli poisi imestus tõesti suur, kui ühel hommikul vabatahtlikud ukse taha ilmusid ja palusid poisil kaasa tulla. Andero unistuste päev sai alguse Mektorys, kus Andero ja tema sõbrad said pooleteise tunni jooksul tegeleda Andero lemmiktegevusega ehk puidust esemete nikerdamisega. Poisid meisterdasid toredaid kujukesi nagu näiteks nahkhiir, hunt, koer ja ninasarvik.

Peale töötuba olid kõikidel kõhud juba väga tühjad, siis tulid appi maitsvad pitsad ja Balbiino jäätised. Kui kõht täis ja tuju hea, vajusid poistel suud peaaegu põrandale: mis äge üllatus see veel on? Ette sõitis üliäge ja väga luksuslikult sisustatud peobuss, millesarnast lapsed veel näinud polnud. Nad olid tõeliselt hämmeldunud, et üks sõiduk nii äge võib olla: kvaliteetsest ja võimsast helisüsteemist said lapsed ise muusikat lasta ning televiisorist videosid vaadata. Nende jaoks oli see sõit väga meeldejääv kogemus. “Huvitav, kui palju see buss maksab?“ imestasid nad.

Tõukerattapidu Spot of Tallinnas

Buss viis meid kõiki Spot of Tallinnasse uutele seiklustele. Enne tõuksirajale suundumist  kinkisime Anderole isikliku kiivri, mille ta sai kohe pähe panna. Spot of Tallinnas võttis meid vastu kuulus tõukerattasõitja Mikael, kes näitas lastele erinevaid tõukerattaharjutusi ja trikke. Anderol oli terve selle aja suur naeratus näol – mida muud võikski üks poiss tahta kui oma sõpradega tõuksirajal hullata ja möllata ja oma iidoli eeskujul trikitada!  

Peale harjutamist sai Andero kiivri peale Mikaeli autogrammi ning Mikael kinkis omalt poolt Anderole kendama. Poiss oli nii rõõmus ja tänulik, et jäi lausa sõnatuks.  

Andero ja ta sõbrad olid unistuste päeva üle väga õnnelikud. Spot of Tallinnast ei tahtnud seltskond kuidagi lahkuda ning vanematel oli tükk tegu, et neid sealt lõpuks minema saada. Koduteel arutasid poisid omavahel, kui äge see peobuss ikka oli ja milliseid uusi tõuksitrikke nad õppisid ja kui lahedad olid selle päeva kõik üllatused olnud. See päev jääb Anderole ja ta sõpradele kindlasti kauaks meelde.

PERE TAGASISIDE 

Suur, suur aitäh teile kõigile, et te sellise sündmuse korraldasite. Meie jäime selle päevaga väga rahule ja Anderole oli see suur üllatus.  

Andero veel siiamaani ütleb, et see oli parim sünnipäev, mis tal iial olnud on ja et see päev oli super. Kiiver ja kendama on ikka väga au sees ja neid hoitakse kui kullatükke. Loomulikult on ta uhke oma puidust kujude üle, mis nad meisterdasid.  Ja lõpuks sellest bussist ei saada ei üle ega ümber!  

Me täname teid kõiki südamest, et te võimaldasite meile sellise kogemuse. 

Parimate soovidega,

 Kärt

VABATAHTLIKUD:  Kaisa Saarmann, Ken Tiivel, Teele Kants, Kaari Põlder, Carmen Lepik, Mari Skuin (toimetaja)

Toetajad

Äripäeva pere    ja Piret Sinimets     TalTech Mectory     Globuss    Spot of Tallinn     Balbiino     Chemi-Pharm       Keerdtrepp OÜ       Rucola Ristorante and Pizzeria      Hawaii Express OÜ    

Erilised tänusõnad: Fotograaf Raido Ruuse