Minu unistuste päev

Kirilli unistuste päev

Kirilli unistuste päev virtuaalreaalsuses

Kirilli suurimaks unistuseks oli veeta mõnus päev koos perega Tallinnas. Poisile meeldib toiduvalmistamine, arvutid ning kõik, mis on seotud virtuaalreaalsusega. Kuna Kirill on pikemat aega ravil olnud, ei saanud ta reisida perega mööda Eestimaad, nagu nad olid seda teinud enne. 

Põnev päev arvutite ja virtuaalreaalsusega

Päev algas IBIS Tallinn Center hotellis, kus perele oli broneeritud hubane tuba. See oli tervituseks kaunistatud rohkete õhupallidega ja valmistas kõigile meeldiva üllatuse. Peale väikest puhkepausi läksime arvutimuuseumisse. Kirill sai näha erinevaid arvuteid, lausa neid, mida kasutati 10-15 aastat tagasi. Ta sai isegi mängida vanu arvutimänge. Mõni neist oli poisi jaoks liiga lihtne, mõne kallal tuli aga natuke vaeva näha. Edasi viis meie tee PROTO muuseumisse. Juba esimestest minutitest seal oli poiss rõõmu täis - ta ju nii väga armastab kõike, mis on seotud virtuaalreaalsusega. Kuna muuseumis on nii palju atraktsioone, ei teadnud ta, millest alustada. Ta tahtis kõike mängida ja näha kõike korraga. Oli väga informatiivne ning põnev.

Maitsev õhtusöök Kirilli enda valmistatud magustoiduga

Õhtusöögiks oli perele broneeritud laud restoranis RIBE. Kirill tellis ise kõigile maitsva õhtusöögi. Restorani meeskond tegi Kirillile ettepaneku tutvuda köögiga ning näha kogu toiduvalmistamisprotsessi. Kokad võtsid poisi väga hästi vastu. Muidugi ei saanud nad teda magustoiduta jätta ning loomulikult pakkusid nad poisile võimaluse seda ka ise valmistada. See oli kõige maitsvam ja ilusam magustoit, sest oli valmistatud lapse kätega.

KIRILLI TAGASISIDE:  

Teie fond kinkis mulle tõesti erilise unistuste päeva! Minu südames elab siiani see positiivne tunne, mille ma sain tänu teile! Me unistasime kogu perega päevast, mida saaksime kõik koos mõnusalt veeta. Suured tänud vabatahtlikule Aleksandrale, kes sai nii hästi aru minu hobidest ja huvidest. Tänan ka teisi vabatahtlikke, kes aitasid päeva korraldada. Tänan ka neid inimesi, kes seda fondi toetavad, sest tänu teile saab selliseid päevi ellu viia.

VABATAHTLIKUD: Aleksandra Popova, Darja Basnina, Svetlana Kolkanen