Minu unistuste päev

Liilia unistuste päev

Liilia ja tema sõbrannade eksootiline päev 

Meie imestuseks tuli Liilia ema meie esimesele kohtumisele kohvikusse üksi. Ta arvas, et unistuste päeva näol on tegu on üllatusega ning seega hoidis ta kohtumist Liilia eest hoolega saladuses. Mõned aastad tagasi avastati Liilial kasvaja alakõhus, kuid praeguseks hetkeks on ravi lõppenud. Pika ravi jooksul on olnud aega paljudest teemadest jutustada ning muuhulgas ka mitmed unistused välja selgitada. Tema jutust jäi kõlama, kui ägeda unistajaga meil tegemist tuleb.  Hiljem, kui Liiliaga videokõne tegime, siis veendusime, et tema soovid ning huvid olid täpselt sellised nagu ema neid meile juba varasemalt kirjeldanud oli.  

Fotograafiatund profiga

Unistuste päeva planeerisime Liilia soovil koos sõbrannadega. Ühel imelisel juulikuu esmaspäeval võttis tüdrukud peale ülivinge sinine Tesla, mille uksed avanesid üles ja kõigi emotsioonid olid juba esimese sõiduga väga ärevad. Tesla autojuht Martin sõidutas tüdrukud Tulbi fotostuudiosse, kus meid ART-DECO  stuudios lahkelt vastu võeti. Kohapeale olime palunud fotograafia-alast nõu jagama imetoreda Magnus Heinmetsa. Magnus andis tüdrukutele kiire ülevaate pildistamise põhitõdedest, tegi neiudest kauneid pilte ja seejärel sai Liilia ise sõbrannasid pildistada. Magnus jagas õpetussõnu, mida jälgida ja mismoodi sünnib üks hea kvaliteediga foto. Kuna tüdrukuid ühendab K-Pop, siis fotosessiooni taustaks panime käima nende lemmiklood - see tegi nende meeleolu veel paremaks!

Lõõgastus spaas ja maitsev sushilõuna 

Pärast meeleolukat fotosessiooni oli aeg suunduda Swissoteli, kus tüdrukuid ootas ees lõõgastus spaas. Neil oli võimalus ujuda ning Liilia ning üks tema sõbrannadest said mõlemad ka mõnusa massaaži osaliseks. Kvaliteetaeg sõbrannadega möödus kiirelt ja seejärel seati sammud Sushi Plazasse keha kinnitama. Algselt oli plaan suveilma nautides spaast restorani jalutada, kuid vihmasaju tõttu sõitsime sinna taksoga. Tüdrukud valisid söögiks rikkaliku sushiassortii ning lõpetasid eine magustoiduga.  

Kohtumine korea keele õpetajaga

Peale Sushi Plazas einestamist jalutasime toreda vestluse saatel Tallinna Ülikooli juurde. Kuna Liilia on väga suur Lõuna-Korea fänn ja unistab sinna reisimisest, siis mis oleks üks unistuste päev ilma korea keeleta. Tüdrukutel avanes suurepärane võimalus kohtuda King Sejong Institute õpetaja Inhyuk Suh’iga, kes tüdrukutele Korea keelt õpetas. Nende jaoks olid mõned asjad juba tuttavad, sest elatakse K-Pop kultuuri saatel, kuid tüdrukute rõõmuks õnnestus neil ka mõningaid uusi teadmisi omandada. Peale keeletundi sõidutas selleks hetkeks juba tuttav Tesla neiud koju.  

Koju jõudes ootas Liiliat veel viimane tore üllatus. Korea fännile pani Holika Holika kokku ühe vägeva Korea toodetega kinkekoti ning kodus maiustamiseks oli kingiks ka kotitäis Balbiino jäätist. Liilia imeline korea-teemaline unistuste päev jätkub augustis, kui restoran Gotsu võõrustab nende peret ja pakub Korea maitseelamusi. Neid ootab ees spetsiaalselt ettevalmistatud erimenüü ning mõnus õhtu pereringis.  

PERE TAGASISIDE
 
Liilia: ,,Minu päev oli tõeliselt vinge!! Nautisin tervet päeva alates hetkest kui istusime MEGAVINGESSE Teslasse (mega juht oli ka, kes meile lahedaid Tesla funktsioone tutvustas!) kuni tagasi koju jõudmiseni. Oli väga lahe õppida rohkem fotograafia kohta ja ka ise kätt proovida. Spaas oli lõõgastav ja söögikoht oli imehea, imeline toit ja ka imelised töötajad. Sain teada ka uusi asju Korea keele kohta ning see oli vinge. Suurimad tänud kõigile, kes minu unistuste päeva võimalikuks tegid ja loodan, et ka paljud teised saavad endale parima unistuste päeva!’’

VABATAHTLIKUD:  Janika Roosimäe,  Cathry- Lisette Kaevand,  Grete-Liis Lepp