Minu unistuste päev

Uusaastapidu "Varbad liivas"

Suvehõnguline uusaastapidu Teras Beachil

Eestimaal ei ole vist ühtegi hingelist, kes ei igatseks pikal ja sombusel talveperioodil suve. Kas poleks tore, kui saaks kasvõi korraks oma varbad sooja liiva sisse pista ja nautida mõnusat rannamelu? Unistada ju võib….:)

Unistus suvest

Aasta algus on Minu Unistuste Päeva jaoks juba viimased neli aastat olnud märgilise tähendusega, sest just siis oleme kokku kutsunud meile armsad unistuste päeva pered, et üheskoos maha pidada üks tõeliselt meeleolukas uusaastapidu. Ja nagu te teate, siis Minu Unistuste Päevas on unistustel kombeks täituda. Soovite valget liiva? Pole probleemi! Suviseid soojakraade? Käkitegu! Ja seda kõike veel Eestis, keset südatalve? Just nii! Tere tulemast Teras Beach Club´i! Tõeline pelgupaik kõigile neile, kes ei jõua ära oodata, millal ükskord suvi saabub ning varbad sooja liiva sisse saab pista.

Tuline avapauk

Tänavune uusaastapidu purustas taaskord kõigi aegade osalemisrekordi, tuues 26 kraadi suvesoojaga rannahalli pea 200 inimest. Peresid muudkui vooris juurde ning suur siserannahall täitus kiirelt mõnusa suminaga. Roosade juustega klouniplika Kärts, kes jumaldas üle kõige maailmas suve, jäätist ja head tuju, otsustas ka meie rannapeost osa võtta, sest oleks ju patt aasta suursündmusest ilma jääda. Rõõmsalt tervitas ta nii suuri kui ka väikeseid saabujaid ja soovitas neil paksud talveriided kiiremas korras õhemate vastu vahetada, sest muidu oleks oht lihtsalt üles sulada. Peagi võis pidu alata. Tervitusjoogid näpus, jäime avapauku ootama. Äkitselt hämardus ja liivale ilmusid tuletantsijad. Tabavalt valitud muusika mõjus müstiliselt. Tuletantsijaid on alati väga põnev jälgida, sest eks ohtlikud asjad on ikka huvitavad ja tekitavad elevust. Õnneks oli tegemist siiski professionaalidega, kes erinevate leegitsevate instrumentidega väga osavalt ümber käisid ja pakkusid vaatajatele tõelist silmailu ning vau-momente.  

Pidu liival

Meie pidu jätkus sportlikul lainel. Lapsevanematel oli võimalus tutvust teha rannatennisega ning lastel võtta osa lõbusatest rannamängudest. Avatud olid mitmed meisterdamise töötoad, kus juhendajate abiga valmisid kaunid liivapildid, tuulevurrid ja Havai kaelakeed. Näomaalijate osavate käte tulemusel ilutsesid laste nägudel imelised lillemotiivid, delfiinid, kassid ja palju teisi toredaid tegelasi. Kõige enam meeldis aga lastele lihtsalt liiva sees hullata, üksteise jalgu liiva alla matta ja rannapallidega mängida. Lihtsuses peitub võlu. Tühja kõhu eest kandis hoolt Põhjala Catering, kelle värvilised ja isuäratavad road tõid sööjaile naeratuse näole ja tegid kõhule pai. Magusasõbrad said aga maiustada LaMuu maitsvate jäätistega.

Muusika, mis paitab hinge

Mõnusa rannapeo juurde kuulub vaieldamatult ka sume muusika, mis aitab lõõgastuda, head tuju luua ning üleval hoida. „Varbad liivas“ muusikalise poole eest kandsid hoolt diskor Urmas Lass, kes keerutas kogu peo vältel ägedaid suvehitte ning Minu Unistuste Päeva patroon Lenna Kuurmaa bändiga. Soojal liival istudes ja Lenna muusika paremikku kuulates tekkis tõesti tunne nagu oleks suvi käes. Hetkeks aeg peatus ja me lihtsalt olime - siin ja praegu. Pärast kontserti oli kõigil fännidel ainulaadne võimalus Lennalt autogrammi küsida ja temaga koos pilti teha. Meie peo lõpetas aga hoogne limbo, kus pandi proovile nii painduvus kui loovus.

Märkamatult saigi meie talvine rannapidu läbi, kuid ees on ootamas tärkav kevad ja päikseline suvi, kuhu mahub palju-palju toredaid üritusi ja unistuste täitumisi.

VABATAHTLIKUD:  Teele Kants, Grete-Liis Lepp,  Marianne Eiland,, Helen Aarela, Kristi Remmik, Mari-Liis Altmann, Kristi Remmik, Kati Siilbek, Mai Teras, Evelin Tatter, Aljona Šatalova, Reelika Paart, Kristina Jüriado, Kaisa Rindberg, Heinike Luht, Eigo Tambik, Kelly Remmelgas, Oksana Muraskina, Annika Jenkins, Ken Tiivel, Kristiina Gabor-Mägi, Ave Pilt, Liisi Sagor, Martin Kõiv, Janika Roosimäe