Minu unistuste päev

Vahva üllatus Oskari sünnipäevaks

Üllatus ja kingitus võtsid lapse rõõmust sõnatuks

Detsembrikuus otsustasid meie vabatahtlikud üllatada Saaremaalt pärit Oskarit, kes sai 5.detsembril 6- aastaseks. Nimelt on Oskar üks nendest lastest, kelle unistuste päeva pidime koroona tõttu edasi lükkama. Poiss on suur laevade fänn ning talle meeldib väga ujuda. Nii üllatasidki vabatahtlikud Oskarit sünnipäevakingitusega, milleks oli Siku praam  ning kinkekaart Grand Rose SPA-sse, et kogu pere saaks natuke lõõgastuda ja laps veemõnusid nautida.

Ema sõnul oli Oskar siiralt üllatunud ja hämmingus, et teda sünnipäeva puhul niimoodi meeles peeti. 

"Oskarile oli see kingitus suureks üllatuseks, ma ei rääkinud talle eelnevalt midagi.  Käis koputus ja mina avasin ukse, kutsusin Oskari.  Ta ei osanud kohe midagi teha ega öelda kuna tädi oli ukse taga maskis ja hääl oli ka võõras. Aga kuna ta on meil väga lahke ja suur suhtleja,  ei olnud see tegelikult mingiks probleemiks ja no tädil oli ju käes kingitus, mis lõi muidugi lapse silmad särama.

Oskar suhtles tädiga ise ja oli talle muidugi väga tänulik, sest igapäev ju võõrad kingitusi ei too 🙃 Ta oli lihtsalt hämmingus!

Kingi avamise moment käis ikka nii kiiresti, et korralikku pilti oli suhteliselt võimatu saada . Rõõm sellise kingi üle oli lihtsalt imeline, tal kohe sõnad ei tahtnudki suust välja tulla! Laevad on tema üks tähtsamaid osasid mängust. Ja no ujumine - see mida ta alati tahaks teha, paraku elul on olnud omad käigud ja ta pole sinna saanud nii palju, kui ta oleks tahtnud . Nüüd  ootame paremat ja rahulikumat aega,  et viia ta veemõnusid nautima, niikaua saab ta oma laevaga vannis sulistamas käia.

Te  olete imelised ja tõite tema päeva palju rõõmu.

Soovime teie meeskonnale kõike imelist ja palju palju õnnestumisi . Te olete lihtsalt imetlusväärsed! 

Aitäh!" Oskari ema

VABATAHTLIKUD:   Liisi Sagor, Annika Jenkins, Aljona Šatalova