Back button

Saame tuttavaks – Unistuste Päeva vabatahtlik Irma

Kui Irma Tubli 2020 aasta suvel Minu Unistuste Päevaga liitus, hakkas ta kohe aktiivselt tegutsema ja seda mitte tagatubades, vaid eesrindel. Lõuna-Eesti tiimikaaslased peavad Irmat vabatahtlikuks, kes leiab väga palju aega, et fondi töösse panustada. Tundub, et Irma päevas on rohkem tunde, kui kõigil teistel.

“Ma tunnen, et Unistuste Päevas vabatahtlikuna tegutsemine on andnud mulle endale palju rohkem, kui ma suudan kunagi tagasi anda. See on lihtsalt ülivõrdes imeline tunne, kui saad tuua naeratuse vaprate laste suule,” räägib Irma ning lisab: “Siis veel superäge ühtehoidev meeskond, kus kõik liikmed annavad alati maksimumi, et unistused saaksid täituda. See positiivsus, mis mind vabatahtlikuna olles ümbritseb, annab nii palju energiat ja jõudu, et edasi minna.”

Irma on vabatahtlik, kes võttis kevadel Tartus enda kanda Ukraina laste projekti ning ilma temata oleks kõige selle korraldamine olnud väga keeruline. Tiimikaaslased kirjeldavad teda kui alati heatujulist inimest, kes on valmis tegema rohkem kui temalt oodatakse, isegi kui öösel on magatud ainult paar tundi.

Lõuna-Eesti tiimi vabatahtlik Irma Tubli

Irma on õppinud finantsjuhtimist ning tööalaselt tegutseb ettevõtja ja finantsjuhina. Lisaks on ta vabatahtlik päästja ja vabal ajal meeldib talle käia crossfiti trennis. Irma valiti Lõuna-Eesti tiimi “Aasta tegijaks 2021”

“Kõik pered, kellega olen kokku puutunud Unistuste Päeva vabatahtlikuna, on nii hoolivad ja kokkuhoidvad ning unistuste päeva lastes on kuhjaga elutarkust, mida ei oska väikesest lapsest aimatagi, neilt on nii palju õppida,” lisab Irma.

Aitäh sulle Irma, et oled kinkinud oma aega laste unistuste täitmiseks ning oled koos meiega!

Liitu meie uudiskirjaga