Back button

Taevas süttis OTTOSAURUSE täht

Nagu elus, nii ka Minu Unistuste Päevas, käivad rõõm ja kurbus käsikäes. Sünd ja lahkumine maisest elust on loomulik osa meie teekonnast. Mõnikord juhtub see aga liiga vara ning kaotusvalu on talumatult suur. Meieni jõudis üks sügavalt kurb uudis – armas Ottomar, kellele korraldasime personaalse unistuste päeva 2019. aastal – on lahkunud taevasele rännakule. “17.09.2021 süttis taevas kõige eredam täht – OTTOSAURUS. Meie armas vapper Ottomar läks meid taevasse valvama,” kirjutavad Ottomari vanemad Ave ja Indrek Oras.

Ottomar (foto: erakogu)

Minu Unistuste Päevas saame sellistel rasketel hetkedel tunda tänulikkust, et me saime sõbraks niivõrd toreda ja armsa poisi ning perega. Et dinosauruste ekspert sai minna ekspeditsioonile ja kohtuda elusuuruses dinosaurustega Rootsi dinopargis. Need hetked jäävad alati pere ja meiega, pakkudes lohutust ajal, mil valu on võimatult suur.

“Ottomari suurim unistus oli olla tavaline laps, joosta ja mängida eakaaslastega, kuid seda meist keegi kahjuks täita ei suutnud,” räägib Ottomari isa Indrek ning lisab: “Meile meeldib mõelda, et ükskõik kus ta ka poleks, saab ta seda teha nüüd.”

Armas Ottomar, jääd alatiseks meile väga kalliks. Olgu sinu taevane dinosauruste ekspeditsioon vähemasti sama põnev, sest nüüd on sul päris oma täht, kus seda kõike kogeda.

Liitu meie uudiskirjaga