Back button

Peetri kohvikutepäev on aasta fundraisingu projekt

Möödunud aasta augusti lõpus avas Peetri kohvikutepäeval oma uksed vabatahtlike eestvedamisel “Unistuse hommiku” kohvik, mis valiti fondi ajaannetajate poolt 2021 aasta fundraisingu projektiks, kogudes 2388 eurot.

Vabatahtlikud loodavad, et Tartust inspiratsiooni saanud projekt saab ka Tallinna tiimi jaoks traditsiooniks. Projekti raames sai kaasatud nii palju koostööpartnereid, et asjad lihtsalt ei mahtunud letile ära. Oli rõõm näha, kui paljud inimesed ja ettevõtted olid nõus panustama. Atmosfäär kohapeal oli hea ja tagasiside väga positiivne, mis annab jõudu sel aastal veel võimsamalt asi ette võtta.

“Aasta fundraisingu projekt on meeskonnatiitel – vägevad ja toimekad inimesed koos suudavadki sellised vinged projektid ellu viia, üksi ei oleks see võimalik! Usun, et kõik vabatahtlikud, kes panustanud nautisid protsessi ja parim tunnustus on see, kui küsitakse: “Kas ikka sellel aastal ka kohviku teete?” Järelikult oleme suutnud inimesi kõnetada ning nad ootavad meid tagasi!” räägib üks Peetri kohvikutepäeva projektijuht Grete-Liis Lepp.

Meeskonda kuulusid projektijuhid Grete-Liis Lepp ja Marianne Rand ning vabatahtlikud Aljona Šatalova, Evelin Tatter, Brita Salundi, Silvia Jänes, Janika Roosimäe, Teele Kants, Anneli Truhanov, Helen Nurmsoo, Ave Pilt, Kristiina Gabor-Mägi, Margus Kivisaar, Elge Lind (keeletoimetaja).

Vastus küsimusele, kas sellel aastal uuesti teete on “JAH, TEEME!” Pane kalendrisse kirja 28. august, koht sama – Väike-Vägeva tee 8/1 Peetri alevik

Fundraisingu ürituse eesmärk on koguda fondi jaoks rahalisi vahendeid, tutvustada inimestele Minu Unistuste Päeva tegevust ning olla avalikkuses nähtav. Samuti on see suurepärane koht meeskonnavaimu loomiseks. Sel aastal on eesmärk, et iga tiim korraldab vähemalt ühe fundraisingu ürituse.

Minu Unistuste Päev tegutseb eraisikute ja ettevõtete annetuste toel, mistõttu on iga panus oluline. Möödunud aastal kogusime koos vabatahtlikega fondi jaoks rahalisi vahendeid viiel suurel fundraisingu üritusel – Karlova kohvikutepäeval Tartus, Peetri kohvikutepäeval Tallinnas, Annetamistalgutel veebis, IWCT jõululaadal Tallinnas ja ERMI jõululaadal Tartus, kogusummas 10 880 eurot.

Liitu meie uudiskirjaga