AITA UNISTUSTEL TÄITUDA!

Lihtsaim viis Minu Unistuste Päeva toetamiseks on hakata fondi püsiannetajaks. Iga annetus on meie jaoks tänuväärt kingitus, mis aitab tuua raskelt või krooniliselt haigete laste ja nende lähedaste ellu rõõmu, hingejõudu ning usku unistuste täitumisse.

 

Tule püsiannetajaks! 

 

 

 • Püsiannetus
 • Anneta ülekandega
 • Ma armastan aidata
 • Annetusnumbrid
 • Toeta teenuse või tootega
 • Anneta aega
 • Koostööpartnerid
 • Võimalused toetajale
 • Annetuste deklareerimine
 • Annetuste kogumise hea tava

Tee püsiannetus

Minu Unistuste Päevas tegutseme selle nimel, et iga tõsiselt haige laps saaks tunda rõõmu oma lapsepõlvest ja kogeda positiivseid emotsioone, mis toetavad tema ravi ning haigusega kaasnevaid üleelamisi. Sinu püsiannetus tagab meile kindlustunde, et ükski raskelt või krooniliselt haige laps ei jää ilma oma unistuste päevast ning fondi juhtkond ning vabatahtlikud saavad keskenduda kõige olulisemale- emotsionaalse toe pakkumisele. Regulaarsed püsiannetused tagavad fondi jätkusuutliku arengu ning professionaalse toimimise ka järgnevateks kuudeks ja aastateks.

Näiteks saame: 

5- eurose igakuise püsiannetusega korraldada lapsele elamusterohke limusiinisõidu.

10- eurose igakuise püsiannetusega soetada haiglatesse ravilolevatele lastele tegevusvahendeid.

25- eurose igakuise püsiannetusega kaasata perepäevale professionaalse peojuhi.

2021. aasta novembrikuu seisuga on Minu Unistuste Päeval 92 eraisikust püsiannetajat. Keskmine püsiannetuse suurus on 12 eurot. Aitäh, et olete meiega!

 

 

Anneta pangaülekandega

Lihtsaim viis Minu Unistuste Päeva toetamiseks on teha annetus siin või kanda oma kingitus meie fondi arvelduskontole.  Selgitusse võid lihtsalt märkida “Annetus” või viite konkreetsele projektile, mida soovid toetada ning enda kontaktandmed, et saaksime sinuga ühendust võtta. Aitame üheskoos unistustel täituda!

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev

EE082200221059721449 (Swedbank)

EE101010220197114226 (SEB)

EE767700771001366205 (LHV)

EE931700017003582453 (Luminor)

 

Transfers from abroad:

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev

Bank: SEB Bank

Account number: 10220197114226

IBAN: EE101010220197114226

SWIFT: EEUHEE2X

 

 

 

Anneta Ma armastan aidata keskkonnas

Ma armastan aidata on Swedbanki ja Heateo Sihtasutuse poolt 2008. aastal asutatud annetuskeskkond, kuhu kuulub üle 50 vabaühenduse. Minu Unistuste Päev on Ma Armastan Aidata annetuskeskkonna tegus liige ning üks enim annetusi kogunud organisatsioone. Tee oma heategu siin ja aita meil täita haige lapse UNISTUS! Olgu selleks siis 1, 5, 10 või 100 eurot. Iga annetus aitab!  Ka väike annetus aitab luua muutust. 

 

Helista annetusnumbril

Sinu heategu on kõigest ühe telefonikõne kaugusel. Helistada saad Telia, Elisa ja Tele2 sidevõrkudest. Tehtud annetus kantakse sinu järgmise kuu telefoniarvele.

900 0505- kingid 5 eurot

900 0510- kingid 10 eurot

900 0525- kingid 25 eurot

Toeta teenuse või tootega

Minu Unistuste Päeva tegevuse eripära silmas pidades moodustavad probono tooted ja teenused julgelt poole fondi aastasest eelarvest. Koostööpartnerite kaasamine on fondi jaoks äärmiselt oluline, et saaksime ellu viia võimalikult paljude laste imelised unistused ning pakkuda neile emotsionaalset tuge ning elamusi, mis jäävad meelde kogu eluks. 

Soovid toetada meid mõne toote või teenusega? Võta meiega ühendust info@minuunistustepaev.ee.

Millist abi vajame?

 • Foto- ja videoteenused
 • Transport
 • Majutus
 • Meelelahutus
 • Toitlustus
 • Kingitused ja meened
 • Trükiteenused
 • Kujundamine
 • Peojuhtimine

Anneta aega

Vabatahtlikuks olemine Minu Unistuste Päevas eeldab regulaarset, pühendunud panustamist ühiste eesmärkide nimel. Vabatahtlikud on meie fondi saadikud, kes aitavad ellu viia laste imelisi unistusi, suhelda perede ja koostööpartneritega ning koguda annetusi.

Soovid liituda meie särasilmsete vabatahtlike meeskonnaga? Uuri võimaluste kohta lähemalt siit või saada oma CV ja motivatsioonikiri uute vabatahtlike koordinaatorile evelin@minuunistustepaev.ee. Minu Unistuste Päevaga saad liituda, kui oled vähemalt 21. aastane.

Tutvu ka COVID-19 ohutusnõuetega Minu Unistuste Päevas.

 

Meie koostööpartnerid

Koostöö on üks Minu Unistuste Päeva põhiväärtustest, sest teame, et üheskoos suudame teha rohkem head ning liigutada suuremaid mägesid. Selleks, et saaksime pakkuda emotsionaalset tuge võimalikult paljudele fondi sihtrühma lastele oleme loonud pikaajalised koostöösuhted Tallinna Lastehaigla ning Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikuga. Meie eesmärk on leida üles just need lapsed, kes vajavad oma ellu positiivset energialaengut ning killukest päikest.  Lapsed, kes on olnud vapramatest vapramad ning väärivad tunnustust oma läbielamiste eest. Just arstid on olnud meile siin suureks abiks ning aidanud nomineerida oma patsiente personaalsesse unistuste päeva programmi.

Suur aitäh ka meie headele sõpradele

Teiega koostöös oleme pakkunud unustamatuid hetki raskelt või krooniliselt haigetele lastele ning nende lähedastele!

 

 

 

 

 

Võimalused toetajatele

 • Täname fondi kodulehel ja Facebookis kõiki toetajaid nimeliselt unistuste sündmuste lugude juures, mida koostööpartner on toetanud. Ettevõtted täägime ka ära.
 • Teeme toetajatest fondi Facebooki ja Instagrami lehele inspireerivaid lugusid ja koostööpostitusi.
 • Tõstame fondi kodulehel logodega esile Minu Unistuste Päeva suurimad ettevõtetest püsipartnerid, kes panustavad fondi tegevusse aastaringselt. Igal aastal toome kodulehel logoga välja ka Minu Unistuste Päeva „Aasta peatoetaja“, kes on annetanud fondi 10 000 või enam eurot.
 • Võimaldame koostööpartneritel ja toetajatel teha sündmuspäeval või vahetult selle järgselt emotsioonipostitusi enda sotsiaalmeediakanalites.

Emotsioonipostituste tegemisel palume järgida järgmist:

 • Postituses ei tohi mainida lapse diagnoosi ega tervislikku seisundit.
 • Lapse eesnime mainimisel, tuleb see eelnevalt perega kooskõlastada.
 • Lapse perekonnanime ja lapse vanust postituses ei maini.
 • Postituses kasutatav foto tuleb perega eelnevalt kooskõlastada (juhul, kui fotol on laps või teised pereliikmed peal).
 • Facebookis palume ära täägida @Minu Unistuste Päev
 • Instagramis #minuunistustepäev #minahoolin #unistusteebimet
 • Oma olemuselt on tegemist lühikese, 1-2 lauselise emotsioonipostitusega, kus ei kirjeldata detailsemalt unistuste päeva sisu ning tegevusi.

Täiendavad võimalused toetajatele

 • Võimalus suunata oma annetus konkreetse piirkonna/kogukonna laste unistuste elluviimiseks.
 • Võimalus anda oma panus mõne suurema grupiürituse korraldamisesse ning saada osa telgitagustest ja sündmuspäeva ehedatest emotsioonidest.

 

Aitäh, et toetad Heategevusfondi Minu Unistuste Päev ning aitad ellu viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi!

UNISTUS TEEB IMET!

Annetuste deklareerimine

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev on kantud tulumaksu-soodustustega mittetulundusühingute nimekirja. See tähendab, et eraisikutest annetajad saavad annetatud summalt tulumaksu tagasi ning ettevõtete tehtud annetused on maksuvabad (TuMS § 49). Vaata lähemalt siit. 

Alates 2020. aastast on kõigil eraisikutel ja ettevõtetel võimalik annetada enammakstud tulumaks mõnele südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev on nimekirjas olemas ning oleme väga tänulikud, kui suunad omad vabad vahendid just meie fondi.

 

 

Annetuste kogumise hea tava

Annetuste kogumise hea tava mõte on ühtlustada nii annetuste kogujate kui ka tegijate arusaamu ja ootuseid, kuidas annetusi kogutakse, kasutatakse ja sellest aru antakse – et sel moel aidata kaasa targa heategevuse juurdumisele Eestis. Minu Unistuste Päev tegutseb vastavuses annetuste kogumise hea tavaga

 

FONDIST

MEIE PÜSIPARTNERID

 

Suur aitäh meie pikaajalistele koostööpartneritele ja toetajatele, kes on panustanud fondi tegevusse läbi aastate! Teie tugi on aidanud meil kinkida rõõmu ning hingejõudu sadadele Eesti lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest.

 

Oleme siiralt tänulikud ka kõigile fondi väiksematele toetajatele ja meie eraisikutest püsiannetajatele, kes on näidanud üles oma vankumatut toetust ja hoolivust ka keerulistel aegadel.

 

Üheskoos suudame teha rohkem head!

Viimased toimunud Unistused