Meie meeskond

Meie meeskonna moodustavad inimesed, kellele läheb korda laste heaolu. Meid ühendab omavahel soov tuua rõõmu raskelt või krooniliselt haigete laste ellu, et toetada sellega nende vaimset tervist. Me usume, et emotsionaalne tugi aitab paranemisele kaasa ning on oluline tervele perele.

Kristiina Gabor-Mägi

Tegevjuht (koostööprojektid)

kristiina@minuunistustepaev.ee

+372  528 7989

“Minu Unistuste Päev on üks mõnus kooslus särasilmsetest, suure südamega vabatahtlikest, kõige imelisematest unistustest, rõõmudest ja väljakutsetest. Siin õpime iseennast tundma ja elama hetkes, tegema koostööd, väärtustama oma aega ja inimesi enda ümber. Oma tegevusega loome igapäevaselt ühiskonda lisaväärtust, pannes inimesi märkama ja aitama, unistama suurelt!

Teele Kants

Projektijuht

teele@minuunistustepaev.ee

“Lapsed usaldavad meie kätesse enda kõige salajasemad unistused, mis esmapilgul võivad jäädagi unistusteks, mille täitumist tihtipeale ei osata oodatagi. Meie fondil ja vabatahtlikel on võimalus ja privileeg need ellu viia, pakkudes kustumatuid emotsioone ja mälestusi nii lapsele kui ka nende peredele.”

Ave Pilt

Kommunikatsioonijuht (meediasuhted)

„Meie heategevusfondi teeb eriliseks see, et tegeleme kõige ehedama rõõmu ja meeldejäävate elamuste loomisega. On südantsoojendav panustada tegevusse, mis on päriselt ka oluline. Tähtis ja innustav vapratele lastele, kes seisavad igapäevaselt silmitsi suurte väljakutsetega. Oluline ja toetav kõigile lähedastele, kes sammuvad meelekindlalt lastega ühisel teerajal.

Andra Hamburg

Veebihaldur

andra@minuunistustepaev.ee

NÕUKOGU LIIKMED

Lilia Kristianson

Nõukogu esinaine

Dr. Maila Raidmäe

Nõukogu liige

Karita Sall

Nõukogu liige

Heidi Tülp

Nõukogu liige

Jaanus Mägi

Nõukogu liige

Maarja-Linda Taur

Nõukogu liige

Indrek Alliksaar

Nõukogu liige