Mullipidu Tallinna Lastehaiglas

Vabatahtlikud

Mari Annuka, Kersti Valde-Komp, Cätly Heinpõld ja Elge Lind (keeletoimetaja)

Continue Mullipidu Tallinna Lastehaiglas

Mullimeister naerutas suuri ja väikeseid hiigelmulli-ja vahushowga

Ühel soojal kevadpäeval külastas Tallinna Lastehaiglat Mullimeister. Lapsed, keda seekord oli päris palju, kogunesid külalise ootuses koos vanematega Lastehaigla mängutuppa.

Oodates said lapsed maiustada hõrkude maasika-rabarberi koogikeste ja mahlaste puuviljadega. Aeg läks ruttu ja peagi saabus Mullimeister, kaasas hea tuju ja palju huvitavat varustust. Kõik olid põnevil.

Kohe algusest peale lustisid lapsed kaasa. Mulle tehti suuri, väikeseid ja erikujulisi. Isegi nii suuri, et nende sisse mahtus mitu inimest korraga. Vahepeal jälle täitsid mängutoa väikesed mullid, mida kinni püüdes sai midagi soovida. Kõik soovid lähevad edaspidi loomulikult täide. Mullimeister tegi ka vahvaid mullivahust soenguid. Julgemad muutusid draakoniks ja jänkuks. Kõige paremad mullid tulid ikka plaksutuse saatel. Nii kõlasid terve show vältel rõõmuhõisked, elevil kilked ja hoogne plaksutamine.

Lõpuks tegi Mullimeister kõikidele soovijatele vahvad õhupallifiguurid, mille lapsed said palatisse kaasa viia. Oli vahva hommikupoolik!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee