Minu unistuste päev

Grete Unistuste Päev

Grete unistas spaas ujumisest, hotellis ööbimisest ja helikopteriga lendamisest! :)

Kohtusime väikese Gretega esmakordselt tema lemmikrestoranis, Lotte kohvikus. Grete vajas kohanemiseks pisut aega, et meiega jutule saada. Samas oli tal oma unistuste päeva osas väga kindel nägemus. Grete unistas spaas ujumisest, hotellis ööbimisest ja helikopteriga lendamisest.

Unistuste päevaks valisime novembri lõpu ja see päev jõudis kätte väga - väga kiirelt. Perele oli ette nähtud puhkus kaunis Laulasmaa hotellis. Kohale viidi neid vinge autoga Kõltsu Mõisast. Jõudes hotelli ootasid Gretet õhupallid, kingitused ja vinge sviit. Oh seda rõõmu, kõik oli ju nii kaunis ja vaid Grete jaoks.

Nüüd oli aga aeg üllatuseks emmele-issile. Hotelliga oli kokku lepitud, et vanemad saavad nautida koos mõnusat duaalmassaaži. Vabatahtlikud võtsid end selleks ajaks lapsehoidja rolli. Rõõmu kui palju :)

Pärast massaaži jätsid vabatahtlikud perega hüvasti ning jätsid nad hotellimõnusid nautima. Ees ootas mõnus õhtusöök Wicca restoranis.

Samal õhtul sai aga vabatahtlik Marleen Grete emalt kurva kõne. Nimelt oli Grete jäänud haigeks ja kahjuks tuli unistuste päev pooleli jätta. Ka selliseid ootamatusi tuleb unistuste päeva korraldamisel vahel ette, kuid lapse tervis on ikkagi kõige tähtsam! Lubasime, et viime alustatu lõpule uuel aastal.

Nii saigi kokku lepitud uus kuupäev ning seekord võttis meid lahkelt vastu Swissotell. Hotelli meeskond oli Grete toa printsessi stiilis ära kaunistanud ning 25. korruse aknast tervitas meid imeline vaade..

Pärast väikest puhkust seadsime sammud Vapiano poole, et minna valmistama Grete lemmikpastat. Koos koka Leoga valmis pasta, mis koosnes just Grete valitud toorainetest. Õhtusöök oli imeline!

Meeldiva õhtusöögi lõppedes läks pere taaskord hotelli, et lõpuks ujuma minna! Spaa on ju nii mõnus ning lisaks veel ka privaatne. Grete sai õe ja emme-issiga mõnusalt sulistada mitu tundi.

Järgmisel hommikul kohtus vabatahtlik Marleen taaskord perega, et minna ühiselt hommikusöögile. Päeva mahtusid veel ujumine ja mõnus lõuna Reval Cafes, kus Gretet üllatati tordiga, millel imekaunis Elsa pilt. Oh seda naeratust, mis Grete näole ilmus ja ei tahtnud sealt kuidagi ära kaduda.

Kahjuks ei õnnestunud tol päeval ilmastiku olude tõttu lendama minna, aga see ootab veel Gretet ees! :)

VABATAHTLIKUD: Marleen Arus, Kristi Schumann, Kuno Kompus