Minu unistuste päev

Liisi unistuste päev

Liisi üllatusterohke päev koos oma lemmiksarja peakangelasega


Kohtusime Haapsalust pärit Liisi ja tema perega Tallinnas. Muidu tagasihoidliku tüdruku silmad pani särama pildistamisest rääkimine. See on tegevus, mis meeldib nii Liisile kui ka tema õele – koos teevad nad sageli fotosid ning sellega kaasneb alati ka kena meigi ja soengu tegemine.  

Ent see pole ainus asi, mis Liisile meeldib. Ta naudib ka tuntud Eesti sarjade „Kättemaksukontor“  ja „Padjaklubi“ vaatamist ning aitab emal töökojas puukujukesi värvida. Loomingulise tüdruku lemmiktund koolis on kunstiõpetus ja ta joonistab tihti koduski.

Esimesel tiimikohtumisel sai Liisi unistustest palju räägitud ning omakeskis ideid vahetatud. Jõudsime üsna kiirelt järeldusele, et tahame talle korraldada pildistamise fotostuudios ja lasta enne seda talle teha ilus soeng ja meik. Samuti võtsime arvesse tüdruku huvi kunsti vastu. Haapsalust pealinna sõitnud Liisi pere ja sõbranna jaoks algas unistuste päev juba eelmisel õhtul, kui majutasime nad Tallinna kesklinna Swissoteli. Liisiga kohtusime aga kohe järgmise päeva hommikul, mille järel ootas teda ees rida üllatusi.

Limusiiniga fotosessioonile 

Kõigepealt viisime ta salongi Beauty by Kerli, kus talle ilus meik ja soeng tehti. Poolteist tundi hiljem nägi Liisi oma pikkade ja paksude lokitatud juustega välja nagu tõeline printsess! Ja ukse ees ootas teda uhke limusiin. Hotelli juurde naastes kohtus Liisi oma pereliikmete, aga ka sõbrannaga, keda ta ei olnud ligi pool aastat näinud. See oli tõeliselt tore taaskohtumine! Sealt sõitsime kõik koos Kalamaja fotostuudiosse Stuudio 7, kus võttis meid vastu fotograaf Evelin Elmest. Seljas Kaubamaja poolt kingituseks saadud ja enda välja valitud kleit, sai Liisi end tõelise fotomodellina tunda. Lustaka fotosessiooni ajal sai tehtud nii perepilte, portreefotosid kui ka jõulupilte. Liisi rõõmsast näost võis välja lugeda, et talle meeldis see üllatus kohe väga. Veelgi rohkem elevile läks ta aga siis, kui uksest astus sisse menuseriaalist „Padjaklubi“ tuntud näitleja Kristel Aaslaid. Nad said koos palju pilte teha ja vestelda.

Lõbus martsipanikujukeste värvimine

Selleks, et kõht vahepeal väga tühjaks ei läheks, oli Carmen Catering varustanud meid maitsvate suupistetega. Ent pärast pildistamist oli siiski juba üsna pikk päev selja taga ning ühtlasi aeg tõsisemaks kehakehakinnituseks kohvikus Boheem. Seejärel seadsime sammud martsipani maalimise töötuppa kohvikus Maiasmokk. Pärast põgusat ülevaadet ajaloost, said kõik osalejad martsipanikujukese, et see siis oma äranägemist mööda ära värvida. Seni, kuni kujukesed kuivasid, lasti hea maitsta Maiasmoka kookidel. Enne kojuminekut sai Liisi veel mitmeid kingitusi, mis seda toredat päeva meenutama jäid: kinkekoti Tradehouse’i poolt erinevate ilutarvetega ning kaks raamitud pilti päevasest fotosessioonist. Suur oli üllatus, kui Liisi kinkis Minu Unistuste Päeva vabatahtlikele päeva lõpus mälestuseks oma ema nikerdatud puidust karbi ja jõuluehted. 

TAGASISIDE:

"Kuna hotellikogemus oli esmakordne, siis oli kõik uus ja huvitav. Liisile meeldis väga fotostuudiosse saabunud üllatuskülaline Kristel ning võimalus temaga, aga ka oma pere ja sõpradega pilte teha. Hästi tore oli ka martsipani värvimise töötuba, kuna igaüks sai seal oma kujukest värvida nii nagu ise tahtis. Väga maitsvad olid toidud, mida saime nii hotellis kui Boheemis. Liisi ütles, et selline päev võiks korduda veel ja veel." - Liisi pere

VABATAHTLIKUD: Helen Nurmsoo, Oksana Muraskina, Mai Teras