Minu unistuste päev

Indiaanitüdruk Säde

Põnevad katsed ja vibulask koos indiaanitüdruk Sädega


Aprilli keskel külastas Tallinna Lastehaigla lapsi indiaanitüdruk Säde, kes leidis noortega kiiresti ühise keele. Koos meisterdati uhkeid peakatteid ja tehti põnevaid katseid.

Iga selline mänguhommik on ainulaadne. Kuna külla võib tulla lapsi ka Tallinna Laste Vaimse Tervise Keskusest, tuleb tegevusi planeerida nii päris pisikestele kui ka teismelistele. Just teismelistega indiaanitüdruk Säde seekord tuttavaks ja sõbraks saigi.

Sündmus toimus mitmes osas, et noored saaksid endale meelepärasema tegevuse valida. Kes meisterdas värvilistest sulgedest peakatteid, kes mõistatas saladuslike kotikeste sisu. Lisaks otsisime üheskoos kadunud pildikesi, rääkisime lugusid indiaanlastest ja tegime põnevaid katseid. Suurt elevust tekitas ka väikeste vibudega laskmine, mis meeldis eriti suurematele lastele.

Indiaanitüdruk kinkis hiljem kõigile noortele väikese nahast käevõru.

Minu Unistuste Päev on käima lükanud imetlusväärse projekti. Lapsed, olenemata vanusest, tunnevad mänguhommikutest suurt rõõmu, nad jagavad oma lugusid ausalt ja avameelselt. Ühiselt koosveedetud aeg, mis on täis positiivseid emotsioone, mõjuvad tervendavalt. Iga kord on sõnuseletamatult hea meel näha, kuidas lapsed pärast üritust särasilmselt oma igapäevategemiste juurde naasevad.Toetajad

Merli Rosar    Merros Stuudio    Pardiralli