Minu unistuste päev

ELDÜ perepäev

Seikluslik perepäev Kallaste talus

Ühel päikselisel pühapäeval kogunesid Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu pered ning heategevusfondi Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud looduskaunis Kallaste talus, et veeta üheskoos üks avatüristlik ja aktiivne päev.

Seiklusringi juhid juhatasid ürituse sisse vahva tervitusvõimlemise ja tutvumisega, millele järgnes meeskondlik võiduajamine erinevate tegevustega takistusrajal. Meeskonnnasuuskadel oli vaja läbida rada, kus kõik osalised said oma osavuse ja täpsuse proovile panna.

Põnev takistusrada ja maitsev söök

Pingeliselt takistusrajalt suunduti mõnusalt jahedasse saali, kus sai Kallaste talu kokkade poolt vaaritatud frikadellisupi, Selveri Köögi juur- ja puuviljavaagnate ning kosutava Vichy vee nautimise kõrvalt muljeid jagada ning jõudu koguda uuteks ettevõtmisteks.

Peale lõunasööki suunduti discgolfi- ja seiklusrajale, kus kõik soovijad said oma oskused ja võimed proovile panna. Rõõmu ja adrenaliini jagus rohkelt kõigile. Kiiremad jõudsid ka talu kitsed üle lugeda.

Tunnustus kõigile Robinhoodidele ja vabatahtlikele

Päeva lõpetas Pagaripoiste marja-kohupiima tordi magus suutäis ja kõigi väikeste Robinhoodide tunnustamine seiklusraja eduka läbimise eest. Tunnustatud said ka kõik koostööpartnerid, kelle abiga see suurepärane päev sündis.

Suur tänu, kniks ja kraaps ELDÜ ees, kes leidis, et ka meie, vabatahtlikud, tunnustamist väärime!

OSALEJATE TAGASISIDE:

“Meie pere jäi kogu päevaga väga rahule. Kuigi esimese hooga sportlikud mängud ehk veidi ehmatasid, aga varsti lõid kõik lustiga kaasa. Eriti meeldis muidugi lastele köiega sõitmine ja pärast kitsekesed. Pluss punktid koguaeg saada oleva erimaitselise vee eest, sellel päeval kulus see väga- väga ära. Armsad olid nimelised diplomid ja õhupallid kojuviimiseks.”.

“Suurim tänu korraldajatele selle vahva ja tegusa päeva eest. Osalesime kogu perega (ema, isa, poeg ja tütar) ning meile kõigile väga meeldis. Tore oli, et sai kohtuda teiste diabeedilaste ja nende vanematega. Aktiivsed võistlusmängud viisid seltskonda rohkem kokku ning pakkusid väga naljakaid olukordi. Üllatusena tuli kõrgseiklusrada, mis huvitunutele palju rõõmu pakkus. Meie peres oli kaks julget, kes kõrgust ei pelga :). Korraldus oli igati hea! Lastele väga maitseb ka kingituseks saadud D-vitamiin .

Soovin teile jõudu ja jätkuvat tahet nende sündmuste korraldamiseks. Meie diabeedilaps ootab igal aastal seda päeva.”

“Väga vahva üritus oli ja nii endal kui lastel oli väga lõbus. Saan isegi öelda, et jäime kõigega rahule - nii teie rõõmsa ja entusiastliku eestvedamise, meeskonna võistluste kui ka kaetud lauaga. Supertublid olete! Aega jäi paraku väheks. Suur aitäh teile ja jõudu -jaksu edaspidiste ettevõtmiste korraldamisel!”.

VABATAHTLIKUD: Liisi Sagor, Anneli Truhanov, Helen Nurmsoo, Mai Teras, Heini Saar, Oksana Muraskina ja keeletoimetaja Elge Lind