Minu unistuste päev

Kingitused väikestele sõpradele

Üllatuspakid lastele, kes ootavad oma unistuste päeva

Lapsi, kes on pikalt oodanud oma isiklikku unistuste päeva, on palju. Kahjuks ei ole meil praegu võimalik unistuste päevi korraldada, aga see ei tähenda, et me oma väikeste sõbrakeste peale iga päev ei mõtleks! Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud panid kokku kingipakid ja saatsid need sõbrapäeva puhul neile lastele, kes on pikalt oodanud, millal me nende unistused lõpuks täide viia saame. Loodame, et väike kingitus aitab pikal ja igaval ooteajal kiiremini mööduda ning annab lastele märku, et me ei ole neid unustanud!

Kingitused jõudsid veebruari keskel 20 lapseni ning perede tagasiside on olnud igati positiivne. Üllatus on olnud suur ja lastel on väga hea meel, et neid meeles peame.  Ja muidugi meeldib neile väga ka pakkide sisu. 

"Suur tänu, et saatsite Gertu-Liinale sõbrapäeva puhul kingituse. Gertu-Liina oli väga õnnelik ! :) Ta on küll praegu haige, kuid rõõm kommide, tätoveeringu ja poni üle oli väga suur. Gertu jagas rõõmsalt oma pulgakomme kõigile pereliikmetele ja ka uuele ponile," kirjutas meile ema Kärol. 

"Johann tänab armsa üllatuse eest," kirjutas meile ema Kristi.

Kingitused panime kokku vastavalt lapse vanusele:
1) kõige pisemad said TyNordic vahva kaisuka, Linda MAE üliarmsad tatood, Yummi pulgakommid (14 kommiga pakk), mis on 100% naturaalsed ja nii head tervisele kui üks komm üldse olla saab, Loodusvägi soolased mandlid.

2) Keskmises vanuses lapsed (8-12), said tegevusraamatu "Parim ajaviide 2", Yummi  100% naturaalsed pulgakommid (14 kommiga pakk),  Loodusvägi soolased mandlid.

3) Päris suured lapsed (14-17) said looduskosmeetikat firmalt Bonobo (tüdrukud), Lucky Laika märkmiku, Yummi 100% naturaalsed pulgakommid (14 kommiga pakk), Loodusvägi soolased mandlid.

Toetajad

Bionoria (Yummikommid)    Bonobo      TYNordic      Lucky Laika      Linda MAE concept store    Loodusvägi       Tegevusraamat "Parim ajaviide 2"