Back button

103 Eesti heategijat

Tallinna Lastehaigla arst ja kardioloog, Minu Unistuste Päeva nõukogu liige dr Maila Raidmäe on üks 103-st Eesti heategijast, keda Delfi vabariigi aastapäeva eel esile tõstab.

Maila Raidmäe liitus Minu Unistuste Päevaga möödunud aasta alguses, kuid kokkupuude fondiga on pikaajaline. Dr Raidmäe on lastearstina nomineerinud meie fondi programmi palju väikeseid patsiente. Raidmäe kasvas üles peres, kus ei ole arste ja lapsena oli ta ise väga harva haige. Seda erilisem on, et ta haigete lastega peresid nii mitmekülgselt aitab, kirjutab Delfi.

Dr Maila Raidmäe (foto: Tallinna Lastehaigla)
Tallinna Lastehaigla kardioloog, Minu Unistuste Päeva nõukogu liige, dr Maila Raidmäe

Dr Raidmäe räägib: “Personaalne unistuste päev on väga oluline mitte ainult haigele lapsele, vaid tervele perele. Kroonilise haigusega on sageli rohkem muresid ja vähem rõõme kui tervete lastega peredel. Unistuste jaoks ei pruugi jätkuda aega, vaimujõudu ega rahalisi vahendeid. Aga unistused on igal lapsel ja vahel ei tea ka vanemad neist enne, kui Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud küsivad. Tundub, et siin fondis ei ole soovi, mille täitmine poleks võimalik. Isegi parema tahtmise juures ei saa vanemad korraldada kohtumisi tuntud muusikute ja sportlastega, viia laps lennujuhtimiskeskusesse või teha muid heas mõttes hulle asju. Need on eriliste inimeste korraldatud erilised päevad erilistele peredele. Laste ja vanemate siiras rõõm ning tänu jõuab ka arstini, mis teeb südame soojaks.”  

Palju õnne armas Maila ja aitäh, et oled koos meiega! 

Samuti soovime õnne ehtekunstnik Tanel Veenrele, kellega meil oli möödunud aastal erakordselt inspireeriv ja edukas koostöö.

Vaata lähemalt siit 

Liitu meie uudiskirjaga