Back button

Aasta 2022 Minu Unistuste Päevas – täitusid laste suurimad südamesoovid

Möödunud aastal korraldasid fondi vabatahtlikud 45 personaalset unistuste päeva, tuues rõõmu, üllatusi ja meeldejäävaid hetki raskelt või krooniliselt haigetele lastele ja nende lähedastele.

„Nädal on möödas, aga meis kõigis on endiselt see ülimalt positiivne emotsioon unistuste päevast! Lihtsalt enam ei saagi midagi paremat ühele perele teha ‒ meie mõistes olid kõik üllatused lihtsalt nii-nii toredad ja kogemused esmakordsed,“ meenutab unistuste päeva lapse Aurelia ema Elika.

Tänu meie pühendunud meeskonnale, koostööpartneritele ja toetajatele said lapsed kohtuda oma suurte iidolitega, ujuda delfiinidega, avaldada esmakordselt enda kirjutatud raamatu, nautida veemõnusid, musitseerida koos oma lemmik ansambliga, kohtuda karvaste ja sulelistega, veeta öö hotellis pehmete patjade vahel, kokata oma lemmikroogasid, sõita vingete autodega, nautida iluprotseduure, avastada teadusmaailma, tutvuda Päästeameti tööga, juhtida rongi, sukelduda filmimaailma, lennata pilvepiiril ja palju-palju muud vahvat.

Suur aitäh fondi partneritele, kes aitasid meid vaprate unistajatega kokku viia: Tallinna Lastehaigla, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik, Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, Downi Sündroomi Ühing, TV3 „Inglite aeg“ ning Kanal2 „Jõulusoov“.

Iga raskelt haige laps väärib oma unistuste päeva! Unistus teeb imet!

Liitu meie uudiskirjaga