Back button

“Aasta koostööprojekt” on Tanel Veenre HMUP kõrvamarjad

Esmakordselt valisime fondis välja mitmeid meeskondlikke tunnustusi ning “Aasta koostööprojekt 2020” on Tanel Veenre Minu Unistuste Päeva kõrvamarjad, mis pälvis vabatahtlikelt kõige enam hääli.

“Aasta koostööprojekt” on Heategvusondi Minu Unistuste Päev (HMUP) ja välise partneri vaheline edukas koostöö, mis on hästi vastu võetud nii fondi sees, kui ka pälvinud avalikku tähelepanu.

Enim hääli kogus Tanel Veenre Jewellery HMUP kõrvamarjad ning pälvis sellega “Aasta koostööprojekt 2020” tunnustuse. Vabatahtlikud kommenteerisid koostööd ise nii: “Tegemist oli väga toreda, armsa ja tähelepanuhaarava koostööga, mis tuleb kindlasti fondi tuntusele kasuks. Projekt on väga hästi silma paistnud, saanud palju meediatähelepanu ning kõrvarõngad on superilusad ja ülinaiselikud. Kannan uhkusega igal Minu Unistuste Päevaga seotud kohtumisel ja üritusel neid kõrvamarju, mis minu jaoks tähendavad ühtekuuluvust. Tunnen uhkust, et olen sellise fondi üks vabatahtlik!”

Vabatahtlik Kati Siilbek Tanel Veenre Jewellery Mini Dream Day kõrvamarjade ja kaelakee ripatsiga

Koostöö ühe Eesti tuntuima ehtekunstnikuga sai alguse fondi vabatahtliku Kati Siilbeki initsiatiivist ning järjepidevusest. Eesmärk oli luua Minu Unistuste Päeva värvidest inspireeritud kõrvamarjad, mis ühtlasi kannaksid endas heategevuslikku eesmärki- koguda annetusi ning aidata ellu viia laste unistusi. Ühtlasi soovisime, et meie vabatahtlikel oleks võimalik kanda fondi korraldatud sündmustel neid kauneid ehteid, mis oleks osa meie identiteedist. Koostöös Tanel Veenrega valmis imekaunis ehtekollektsioon, mis võeti kunstniku klientide seas väga hästi vastu. Iga müüdud heategevusliku HMUPi ehte pealt annetas Tanel fondile 20% müügituludest, mis aasta lõikes tegi kogusummaks 2248 eurot.

Üks küsitluse vastanutest kommenteeris koostööd järgmiselt: “Meie vabatahtliku Kati Siilbekist alguse saanud idee, Tanel Veenre unikaalne looming ning kogu meeskonna suurepärane koostöö, kus üks idee viis teiseni ja inspireeris kõiki asjaosalisi veelgi rohkem panustama. Selle tulemusena valmis terve My Dream Day kõrvamarjade sari, mis oli üks müüdumaid ehtesarju kogu Tanel Veenre möödunud aasta ehte kollektsioonist. See oli koostöö, mis vältas kogu aasta jooksul, sellest sündis mitmeid inspireerivaid meedialugusid ning kirsiks tordil kandis Minu Unistuste Päevale pühendatud kõrvamarju ka president Kersti Kaljulaid oma aastalõpu intervjuus Eesti Televisioonile.”  Nominatsiooni eesmärk on tõsta esile koostööd, kui ühte fondi põhiväärtustest ning selle olulisust Minu Unistuste Päevas, leida uusi toetajaid ning julgustada vabatahtlikke oma ägedaid ideid jagama, et saaksime neid üheskoos, ühiste eesmärkide nimel, ellu viia. Jõud ühendades suudame rohkem ja kõige paremini!

Meeskonda kuulusid vabatahtlik Kati Siilbek (idee) Kedi Põhja-Eesti tiimist, kommunikatsioonijuht Ave Pilt, tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi ning loomulikult Tanel Veenre isiklikult ja tema hea kaastöötaja Triin Elias. Suur tänu kõigile kaasosalistele ning palju õnne tunnustuse puhul! Vaata ka ETV Ringvaate lugu SIIN

Ringvaate loo võttepäeval. Vasakult Ave Pilt, Christel Karits, Kristiina Gabor-Mägi ja Tanel Veenre
Ringvaate loo võttepäeval. Vasakult Ave Pilt, Christel Karits, Kristiina Gabor-Mägi ja Tanel Veenre

“Aasta koostööprojekt” nominendid olid:

  • ELDÜ perepäev Spot of Tallinnas koostöös Jolosega
  • Tanel Veenre HMUP kõrvamarjad
  • WRC rallitahvlite oksjon

Tunnustust ja tähelepanu väärivad ka teised kaks nominenti, milleks olid ELDÜ perepäev Spot of Tallinnas koostöös Jolosega ning World Rally Championship (WRC) rallitahvlite oksjon. Suur aitäh kõigile osalistele ja palju õnne tunnustuse puhul! 

ELDÜ perepäev Spot of Tallinnas koostöös Jolosega

2019. aasta novembris tähistas üritusturundusettevõteJolos oma 10. tegevusaastat. Tähtpäeva raames korraldati suurejooneline sünnipäevapidu, kus avanes võimalus Minu Unistuste Päeva tutvustada ning ühe suure perepäeva jaoks annetusi koguda. Jolose koostööpartnerite ja klientide abiga annetati fondi pea 2500 eurot. Antud vahenditest korraldas Jolos omakorda 2020. aasta suvel superkangelaste teemalise perepäeva Eesti Laste- ja Noorte Diabeediühingule.

ELDÜ perepäev Spot of Tallinnas koostöös Jolosega

Meeskond: Evelin Tatter (fondipoolne projektijuht), Kristiina Gabor-Mägi, Marianne Eiland, Kersti Jõenurm (Jolos).

Meenuta perepäeva siin: https://bit.ly/39aJMhQ

WRC rallitahvlite oksjon

Projekti algatajaks oli fondi toetaja ja WRC ralli ametlik fotograaf Timo Anis, kelle eestvedamisel korraldasime esmakordselt fondi FB lehel kolm rahvusvahelise kaliibriga oksjonit, kus läksid loosi ralliässade autogrammidega eksklusiivsed rallitahvlid. Projektis osalesid: TOYOTA GAZOO Racing WRC, Hyundai Motorsport World Rally Team ja M-Sport Ford World Rally Team meeskonnad. Kolme oksjoniga annetati fondile 1500 eurot. Projekti raames kasvas Minu Unistuste Päeva FB lehe külastatavus ulmeliselt üle 100 000 külastuse päevas, mis on kõigi aegade absoluutne rekord ning kasvatasime fondi jälgijaskonda sihtrühmas, kes varasemalt Minu Unistuste Päeva tegemistest ehk väga palju ei teadnud.

WRC ralliässad (foto: Timo Anis)

Meeskond: Fondi toetaja ja WRC ralli ametlik fotograaf Timo Anis (idee ja teostus), Ave Pilt, Kristiina Gabor-Mägi

Meenuta oksjonit siin: https://bit.ly/3vSGrhi.

Liitu meie uudiskirjaga