Back button

“Aasta projektijuht” Reelika Paart

Tallinnas Martini tiimis pälvis aasta projektijuhi tiitli Reelika Paart, kelle kohta käivad tiimikaaslaste sõnul just need sõnad, millega meiegi aasta projektijuhti iseloomustame: aktiivne, tähelepanelik, toetav ning tema projektid on alati korrektselt ja hästi juhitud.

Reelika, kes hetkel on lapsehoolduspuhkusel, aga enne seda töötas Eesti Advokatuuris juristina, ütleb, et Minu Unistuste Päeva töö juures on kõige lahedam, et kõik vabatahtlikud on alati väga motiveeritud laste salasoove täitma ning kogu perele kuhjaga positiivseid emotsioone kinkima. „Ükski takistus pole kunagi ületamatu ning alati on võimalik kamba peale välja mõelda lahendus, kuidas ka lapse kõige tagasihoidlikumalt esitatud mõtted või unistused teoks teha. Iga unistuste päeva korraldamise jooksul tuleb ette mingisuguseid takistusi, kuid hea meeskonnatöö on võti, kuidas lõpptulemus alati vinge välja kukub! Ja kõik me teeme seda nende väikeste inimeste päevadesse rohkema päikese toomise ja vahetute emotsioonide nimel,“ selgitab ta, mis teda vabatahtliku töö juures kõige rohkem köidab.

„Olles aastate jooksul näinud Minu Unistuste Päeva nomineeritute igapäevaseid pingutusi oma tervise nimel, paneb see mind iga koosveedetud momenti oma perega rohkem väärtustama ja olema tänulik nende toredate hetkede eest. Positiivsed emotsioonid tõesti on olulised ning annavad meie päevadele sära juurde,“ lisab Reelika.

Aasta projektijuht on vabatahtlik, kes aitab meeskonnas hoida üleval positiivset energiat, julgustades ja innustades oma meeskonnakaaslasi ka siis, kui jõud raugeb või teele satuvad takistused. Ta ei karda võtta vastutust ning on teistele eeskujuks oma hästi ja edukalt läbi viidud projektidega.

Aitäh, Reelika, et panustad oma aega ja energiat Minu Unistuste Päeva ja oled oma hea suhtumise ja korrektsusega eeskujuks kõigile!

Alati rõõmsameelne, pealehakkamist täis ja usaldusväärne Reelika kannab endas kõiki “Aasta Projektijuhi” väärtusi!

Liitu meie uudiskirjaga