Back button

“Aasta uustulija 2020” on Kristiina Kahr

Igal aastal liitub Minu Unistuste Päeva särasilmsete vabatahtlike meeskonnaga uusi liikmeid, kelle soov on anda oma panus imeliste unistuste täitumisse. Kristiina Kahr Lõuna-Eesti tiimist on üks neist uustulijatest, kelle initsiatiivikust ja aktiivsust on märgatud ka fondis ning kes pälvis „Aasta uustulija“ tunnustuse.

Kristiina kirjutab: „Mul on siiralt hea meel, et ma nii toreda organisatsiooniga sain 2020. aastal liituda. Selle ajaga olen jõudnud kaasa lüüa kolme unistuste päeva korraldamises. Lastega tegelemine on mulle alati meeldinud ja kui mul on võimalik korraldada lastele nende kõige-kõige-kõige vingem ja lõbusaim päev, mis annab neile hulganisti jõudu ja elurõõmu juurde, siis ma teen seda suurima rõõmuga. Need erinevad emotsioonid,  kas siis rõõmupisarad või naerukilked, annavad kuhjaga tagasi.“

Kristiina meeskonnakaaslastel jagub tema kohta vaid kiidusõnu: „Imeline inimene ja tiimikaaslane, kelle peale võib alati kindel olla. Pole kordagi olnud tunnet, et tegemist on uue tulijaga. Nagu oleksime aastaid ühiselt unistuste päevi korraldanud. Väga armas, sõbralik ja hakkaja!“ 

“Aasta uustulija 2020” Kristiina Kahr

Hariduse on Kristiina omandanud maksunduse erialal, mis tõttu oli ka tema esimene amet raamatupidajana.  Muide, meie esmane kokkupuude oligi Kristiinaga tööalane. Nimelt töötas ta kunagi KPMGs ning aitas korras hoida Minu Unistuste Päeva raamatupidamist. Ühel ilusal hetkel viis elu Kristiina seiklushimu tõttu Austraaliasse ja sealt tagasi tulles tekkis tal võimalus alustada tööd tolliagendina. „Kuna pean lugu väga rahvakultuurist, siis vabal ajal tegelen rahvatantsuga ning kui veel aega peaks üle jääma siis adrenaliini ja seiklusi otsin mootorratta seljas“, kirjeldab Kristiina.

Aitäh Kristiina, et oled meie vabatahtlik ning aitad oma igapäeva töö ja hobide kõrvalt täita ka meie unistuste päeva laste südamesoove!

Liitu meie uudiskirjaga